Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz hcs57 #18534 üzenetére

    Igen, ezt hallottam és olvastam is, hogy a hűtőrendszer eléggé alul van méretezve (tervezett elavulás) ezeknél (ezért is elég nagy vakítás az LG 10év a kompresszorra, amúgy meg 2év :)) ), emiatt is kérdeztem itt, hogy van-e ennek ellenére bármilyen más, ami ajánlott lehet, mert "van benne anyag".
    Alapvetően én is 100-120 körül nézelődöm (ahogy ez a linken is látható), ha valóban 5év után dobhatom ki, de azért is írtam a 150es maxot, hátha akad valami, akkor hajlandó vagyok kicsit többet áldozni rá.
    Energiaosztályban az A++, amit néztem a +++ nem éri meg a felárat szerintem sem :B (de sosem lehet tudni, nem vagyok szakértő, ezért adtam azt is meg, mint opció)
    A Gorenje gépeire pedig amiatt esett a választás, mert minden sarkon kapni; emiatt gondolom a javítás/cserealkatrész beszerzés sem horror dolog; alap 3év garanciával, amihez bizonyos típus esetén (Ion Air+AdaptTech tudás) a gyártó most ad+1évet (illetve onlinemarkabolt.hu 5évvel adja őket alapból), így ez vonzóbb, mint a többi márka 2év garanciája.

    Ugyanakkor köszönöm a két típust, megnézem azokat is (pont holnap megyünk párommal ide helyi MM-be megnézni fizikailag milyenek ezek, mert azért az is sokat tehet hozzá vagy épp vehet el a választásból (0,1mm vastag üveg/műanyag polcok, vagy épp 2kis műanyag pöcök tartja, ami fél kilót jó, ha elbír stb-stb:) )

    Persze, ha valaki ajánlana más típust vagy van tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban (Gorenje, Ion Air, AdaptTech stb), ne fogja vissza magát:)

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák