Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sarp

    csendes tag

    Hát, kvázi 20 éves háztartási tapasztalatgyűjtés alapján számomra a Siemens termékek botrányosan leszerepeltek. Valamikor ez a márkanév egyenlő volt a német megbízhatósággal, precizitással.
    A gőzölős vasalótól, a mobiltelefonokon át a mosógépig, ilyen ócska termékekkel még nem találkoztam.
    Most cseréltem le a 12 éves Siemens mosógépünket egy Whirlpool-ra (a választást nagyban befolyásolta a 6 év garancia, valamint az A+A energiaosztály)
    Az elődjéről csak annyit, hogy az öblítőszert már többnyire az első öblítésnél ''beszívta'', így a rengeteg plusz öblítés-centrifugázás nem kis többletköltséget termelt 12 év alatt.
    Elszállt benne 2 év után a szivattyú, elrepedt az ajtó, egy kis műanyag karikát 12 ezerért adtak volna hozzá, rohadt a burkolata, kilukadt az egyik gégecsöve, csak bonttottal tudtam pótolni, de végül a motorja gyulladt ki, ha nem vagyunk véletlenül otthon, leég az egész lakás.
    Ja, és 12 évvel ezelőtt egy Hajdu energomat thermál leváltására vásároltam, na az a Hajdu még mindig problémamentesen üzemel (több, mint 20 évesen).

    [Szerkesztve]

    http://www.smoothjazz.com

Új hozzászólás Aktív témák