Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz PadaVaJ #35352 üzenetére

    Igen ez a delock az. A speedfan meg az aida is kb1000-1080-at mondott. ha csak egyet dugtam rá még úgy tolta majd kirepült a kezemből :D motorzaj nem volt, de szélzaj az elég komoly. zalman fan mate-em van egy, de elég sok kábele van, és ott is majdnem le kellett tekernem nullára.
    A tápom az egy 240W 80+ bronze valami tfx-táp. az alaplapnak van egy alaplapi 4 pines tápcsatlakozója, megy egy szélesebb, talán 20. és van az alaplapi tápcsatlakozó mellett két moduláris sata tápkábel.az megy két ssd-be. méretre igazított és főleg nagyon kevés kábel.(gyárilag.) külön molex nincs. esetleg ilyen moduláris kábelből lehet több ágút venni.
    -------------
    Érdekes, hogy nem indult el a 4 pines silent wings 3.

    Hát igen. bosszankodtam is miatta eleget. igazából hideg indításkor nem indult el. sípolt a bios hogy héló. belépve a biosba állítottam a ventillátor szabályzáson. pl silentről, közepesre. reboot, forog. kikapcsolom, bekapcsolom. sípol. biosba be átállítom full speedre. reboot, forog. (bár itt már azért volt zaj) kikapcs, bekapcs, fan error.
    itt a lenovónál a menedzsment és a mérnökök kedves édesanyja csuklani kezdett, és az elhunyt rokonságuk sem pihent annyira békében.
    brahiból egy bios error után, újra kipróbáltam a silent módot azon is elindult.
    Amire én gyanakszom. laikusként.
    valamiért csak olyan ventillátorok mennek amik hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek, mint amik a gyári megoldások.
    ha a kezdő fordulatszám/minimum áramfelvétel egy bizonyos mérték alatt van, azt nem tudja értelmezni és dobálja az errort. de miután az alaplap áram alá kerül, már érzi hogy van ott valami.
    én azt láttam, tapasztaltam hogy a 600-800 minimum fordulatú és legalább 0,2A -es ventik mennek, gond nélkül. illetve a sima 3 pinesek full speeden. vagy leszabályozva.

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

  • duo

    őstag

    válasz PadaVaJ #35354 üzenetére

    igen ilyen is van, de ennél nincs advanced mód. ridegtartás mód van csak. stabil de nagyon funkciószegény biossal. :)

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák