Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    addikt

    Köszi a tesztet!

    Nagy Pixel "fan vagyok", évek óta nézegettem mire egy 3a-val Pixeles lettem először. Egy Xiaomi Mi 9T- váltott, ami ha a specifikációkat nézzük, szinte mindenben visszalépés, de a gyakorlatban gyorsabb volt, és sokkal jobb használni.
    Aztán egy rövid S20FE (SD verzió) után szerencsés kifogtam egy Pixel 5-t. Baromi jó volt, soha semmi baja nem volt se szoftveresen, se sehogy.
    Most elcsábultam egy Pixel 7-re, de őszintén kicsit bánom, hogy nem egy akksit cseréltem a P5-be, és ősszel egy 8-as.
    Nem rossz, nem rossz, de a P5 szerelem feelingje nem igazán van meg.

    Amióta kijött az Android 12, az én tapasztalataim alapján full lefelé megy a Google szoftveresen. A telefon sose döccen meg, ez igaz, de tényleg én mint mezei átlag user bele-belefutok bugokba. Higgyétek el, 5 év Xiaomi után amin a 14 napos bootloader unlockra váráson kívül egy percet se töltöttem MIUI-val, romoltam, kerneleztem eleget. Tehát itt semmi ilyesni nincs. És mégis, egy egy vizuális glitch, a Pixel Buds Pro nem indítja el a zenét a gesztussal, bebuggol a letiltott YouTube Music a Spotify lejátszója helyett a kapcsolók alá, nameg éjszaka random 20%-tól búcsúzok néha. Összességében egyik sem olyan, ami miatt földhözvágnám a telefont, de nagyon gáz, ez régen a Pixeleken nem volt jellemző szvsz. A 3a totál hibátlan volt, a P5-n meg bugos volt a feloldó animáció béta szoftveren, és ennyi.

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák