Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz myke01 #5911 üzenetére

    "„visszakacsintok” a FF-ra, amelyik szerintem az egyik legjobban testreszabható böngésző a mai napig"
    Én az Operáról gondolom ugyanezt, de sokan nem is tudják, az Opera mennyire az utolsó részletekig testreszabható. Persze elfogadom, hogy Te a Firefoxról gondolod ugyanezt.

    - Előzményekre gondolom az inkognitó mód kerülő megoldásként megfelelne (bár nyilván annak összes hátrányával együtt).
    - A mindent letöltős problémáról épp a napokban beszéltünk a topicban, hogy már többen jelentették az igényt a Google felé, hogy ugyan, legyen már megnyitás/futtatás gomb, de kábé azt reagálták, hogy "jó, majd". Elég nagy baromságnak tartom én is, hogy nem vezették be, mivel csomóan szeretnék, ha lenne, és nem egy túl bonyolultan megoldható problémáról van szó.
    - A keretes dolgot szerintem szintén jól látod, én sem tudok erre megoldást (bár egész biztosan van rá kiegészítő).
    - Arra, hogy az újonnan megnyitott fül kapja azonnal a fókuszt, sajnos csak kétkezes megoldást tudok (amit Te írtál, tehát a Shift+klikk, az új ablakot nyit, nem új fület), itt nem lehet tetszőlegesen átkonfigurálni a középső gomb viselkedését úgy, mint Operánál, tehát Chrome-nál a megoldás erre: Shift+Ctrl+klikk a linkre.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák