- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Bemutatkozott a Fairphone 6
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Milyen okostelefont vegyek?
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Új hozzászólás Aktív témák
-
xeon forever
addikt
-
jonnyjoker01
veterán
Átérzem, amikor az 1:40-es idő összejött nekem akkor a második félt nem kezdtem azonnal hanem mentálisan végiggondoltam mit fogok csinálni, hogy fogok rotálni, kivel fogom támadni a pajzsot stb. Az egészet előre lejátszottam a fejemben, mert nem cseszhettem el, esély nem volt rá hogy tovább szenvedjek a dögökkel
Milyen csapatokkal csináltad meg végül?
-
jonnyjoker01
veterán
1:40 kereken, de mondom elég mázlista voltam a beast pozícionálást illetően
C3 a gorou-m, C4-nek örülnék mert nincs healer a csapatban, de akkor neki is kéne egy Husk szett
C6 pedig álom lenne... Csak valahogy nagyon elkerül engem pedig Itto és Wanderer bannerén is húztam rendesen.
@Wayne: Ja, láttam videókat róla, nagyon kecsegtető. De azért mégis elég nagy beruházás és mivel már napikat nem csinálom (és ugye welkin is régóta kilőve) ezért kevesebből gazdálkodok. Az is lehet hogy a C2 Wanderer ötletet is elvetem majd, mert lassan jön Fontaine. Hátha lesz valami érdekes karakter.
Én iszonyatosan mázlista voltam a Husk farmolással, két jó szettet is sikerült összeraknom elég rövid idő alatt amikor megjelent a domain (egyik Albedo-é, másik Itto-é).
-
jonnyjoker01
veterán
Sara nincs kihúzva nekem mert nincs C6. Bennett + Xiangling + XQ + Raiden ment eddig a legjobban, de igen több sebből is vérzik. Hu Tao azért hasal el mert rohangálni kell utánuk, Ganyu melt azért mert dodgeolni kell, Zhongli pajzsát is simán átütik ezek a dögök.
Egyetlen dolgot nem próbáltam még amihez megvannak a karaktereim és magas a DPS, Itto mono geo. Azzal az az egy probléma van hogy albedo virágát szétverhetik, az ugrálás pedig itt is idegesítő lehet.
Megnéztem a konkrét szám szerinti adatokat az enemykről, egy-egy beastnek közel 1 millió HP-ja van. 4 milliót kell sebezni 90-100 másodperc alatt. ~40k konstans DPS.
-
jonnyjoker01
veterán
Nekem sincs meg, végül inkább Raiden nationallal próbálkoztam, az gyorsabban megy 12-3/1-ben mint a hu tao csapat, utóbbit meg beraktam a második félbe. Még 1 óra próbálkozás után is kellett volna pár másodperc, feladtam. Van mostanában fontosabb dolgom és a beastek nagyon idegesítőek továbbra is.
@Wayne: én arra a circletre vagyok igazán irigy
Az az egyetlen darab amit igazán fejlesztenék a saját Hu Taomon, ER% heavy lett. Gobletemen van 15% crit rate úgyhogy nem mondhatom azt hogy rossz, de a flat ATK+HP kombót lecserélném crit dmg és atk%-ra
-
F34R
nagyúr
Ha mindenkeppen az kell hogy a legyorsabb kor legyen elso felere, akkor Raiden, Kazuha, Yelan, Bennet. Egyebkent Bennet helyettesitheto C6 Sara-val is. mivel nekem nincs meg igy kell Ben.
#17302 xeon forever
az a baj nem PC-s ac accod, megcsinalnam -
Wayne
aktív tag
Rosszul fogalmaztam, én a B oldalra gondoltam a XL - Bennett párossal.
Nekem 254 ER volt XL-en, Zhonglin fav, így elég volt.
Az A oldal szerintem rugalmasabb csapatok tekintetében. 12-1-A-ra Kazuha azért elég jól jön, Venti talán még jobb, összehúzni a mobokat.
Diluc felhúzásán is gondolkoztam, amikor még nem sikerült, Dehyanál biztos jobbIlletve 12-3-B-re Nyomija? Nekem nincs meg, de ideális választásnak tűnik: single target, fire....
-
F34R
nagyúr
-
Wayne
aktív tag
Válaszolok helyette
12-3A: Raiden - XQ - XL - ZL
12-3B: Yelan - Nahida - Kazuha - Bennett12-B-nél én úgy csináltam, hogy a pajzsát próbáltam levinni ganyu normal atk-val, illetve a többi kari skilljével. Miután lement a shield kezdtem el a full rotation-t, hogy minnél több HP-a lemenjen, amíg visszajön megint, és így tovább.... persze jó sok ER kellett XL-nek (260+), illetve Zhonglin is favonius lance volt.
-
xeon forever
addikt
Azt tudod mennyi pajzsuk van a 12-1b oldalon a heraldoknak?
Én hétvégén akarok foglalkozni a csapat építéssel, és a Yelan-Xingcso-Benny-Hutao csapat kevés volt első nekifutásra, úgyhogy idő hiánya miatt nem is álltam bele még(6-7ora kell egy új csapat összerakasra nekem)
A oldal megvan 50-60mp alatt Raiden-Kazuha-Nahida-Kokomi csapattal. -
xeon forever
addikt
-
emiki6
veterán
Minden megoldható, de eleget szopat a játék, ne szopassuk már magunkat is még annak tetejében.
CJ4567: ja, Nyomijának elég a 80/90.
90 csak annak a dendro, electro vagy pyro karakternek kell, aki dendro reakciót vált ki és ezzel számottevő mértékűt sebez. Amúgy luxus a lvl90. -
jonnyjoker01
veterán
6 órán keresztül próbálkoztam most 5 különböző csapatösszeállítással, feladtam. A legjobb run 3 perc 20 másodperc lett volna. Szerintem biztosan több mint 100x nyomtam resetet. Mobilon ezzel a szar irányítással ilyen béna buildekkel nem megy. Lehet az Elden Ring ábrándított ki mostanában hogy mennyire is szivatom magam azzal hogy játszok még mindig ezzel a játékkal. Egyszerűen úgy érzem hogy patchről patchre öli ki belőlem mihoyo a kis maradék élvezetet. Fundamentális hibák vannak itt számomra amit fogcsikorgatva ugyan de elviseltem az utóbbi pár évben, de most már nem nagyon maradt számomra élvezet.
A pár dolog ami még tartotta bennem a lelket az a gameplay szempontjából kedvenc karaktereimmel való játszás, a felfedezés és a sztori. A sivatagból már 3.2 végén elég volt, az utolsó fun karakter számomra wanderer volt decemberben, akivel még úgy sem tudom kitakarítani az abysst, hogy normálisan kihúztam és elég ütős szettet összefarmoltam neki (pedig utálom az artifact rendszert). A sztoriban meg évente 3-4x történik valami érdemleges dolog. A legutolsó sibling quest is elég béna lett szerintem, teljesen fillernek hatott. Az alapjátékba semmilyen feljesztést nem csinálnak, esősebb patcheknél kiadnak 1-1 QoL javítást, évente mondjuk 2x. Úgy érzem egyre rosszabb a játék és már a hülyeségeit nem tudom eltűrni mert egyszerűen nem ad értéket számomra kompenzálásként.
Ez az Abyss dolog csak hab a tortán. Így jártam hogy nem vagyok hajlandó szivatni magam az artifact farmolással, vagy hogy meta karaktereket húzzak exkluzívan és constellationökre vagy 5* fegyverekre rámenjek, meg hogy mobilon szoktam meg a játékot és nem hajlandóak 3 éve arra, hogy a gombokat testreszabhassam hogy ne kapjak agyrákot ettől a szörnyű irányítástól. Elegem van abból is hogy minden a gacha körül forog, muszáj használhatatlanná tenni olyan karaktereket akik mellé jó sztorit írtak és eladják magukat, muszáj volt ez a dendró elemet is úgy megcsinálni, hogy minél niche-ebb karaktereket tudjanak eladni, és muszáj úgy balanszolni a fejlődési rendszert hogy 3 év játszás után is egy, vagy - ha hajlandó vagy a mókuskerékben maradni - esetleg két kezeden meg tudd számolni azokat a karaktereket akiket igazán ütősen ki tudtál építeni.
Ne haragudjatok a sok negativitásért de ki kellett írnom magamból
Egyértelmű hogy nekem egy jó nagy szünetet kell hagynom és egyenlőre ennyi volt a játék. Nem tudom hogy vissza jövök-e a közeljövőben, lehet mire kijön Fontaine már érdektelen lesz számomra az egész. De azért a topikot majd nézegetem.
-
jonnyjoker01
veterán
A link a saját battle chronicle-met hozza fel
Én így csináltam meg múltkor:
Szerintem lehet csak nagyon mázlista voltam a 12-1 második felében és egyben maradtak az enemyk. Az első fél lemegy egy perc alatt, de a második nagyon RNG enemy pozícionálás szempontjából Nilou Bloom csapattal. Ha a gombás enemyk úgy döntenek hogy mostantól repülni fognak, vagy a szamurájok úgy döntenek elugornak a map két különböző sarkába azzal nem nagyon tudok mit kezdeni. Főleg az utóbbival nagyon zavaró, mert olyat nem csinálhatok hogy az egyiket fókuszálom be csak, hatalmas idő veszteség.
Ma este majd megpróbálom hu tao overvape csapattal a második oldalt, hátha az AOE sebzés elég lesz hozzá.
-
xeon forever
addikt
Nagyon jó kis írás!
Most meg azt is hozzáteszem, hogy a Honkai Star Rail intergalaktikus Istenségeket is felvet és HA igazak a leakek lesz cross over lehet onnan is fog infó érkezni a témával kapcsolatban.
Amúgy voltam olyan béna, hogy kifejtettem Baizhut 60-70kozott pitynél. Veszélyes játék a pity building...
Még Kaveh is kipottyant. Ezzel kitoltam a leveling küldetést, vagy 2 hónappal.Egyébként a szintezés jó móka sok egyéb material is esik közben amik hasznosak, pl a dream solvent mindig sokat segít. Most pl Razor és Tighnarit szintezem párhuzamosan és amelyekből több gém marad az megy át majd a másikra.
-
Urzu_7
aktív tag
Valamilyen táblás rajzolós cucc nem lenne jó?
Van a https://app.whiteboard.microsoft.com vagy https://witeboard.com/ -
xeon forever
addikt
Grat. Ezek szerint valamire jó lehet Baizhu.
Nekem a szokásos Raiden és Hutao csapattal csapattam...
Néztem az Abyss statisztikai oldalon, hogy csak a sikeres floor esetén menti a statokat?
Raidenneln ütöttem 500k körül, strongest single strike pedig csak 333k jelenik meg.? -
jonnyjoker01
veterán
Na akkor én meg jelentkezek Baizhuról, mégis csak felhúztam. Szintén nilou bloom-ban próbáltam ki nahida és kokomi mellett (travellert cseréltem ki). Hát, nagyon nem működik ebben a csapatban, iszonyatosan kevés a dendro app. Emellett kipróbáltam burgeon Wanderer teamben, ahhoz is kevés nagyon. Csak aggravate/spread csapatokban lesz szerintem jó főleg Cynoval. Lehet elő is veszem majd, kipróbálom mondjuk a Baizhu - Nahida - Fischl - Cyno kombót (vagy egy quickbloom felállást), vagy újra előveszem Tighnarit spread csapathoz, zhonglit lecserélheti Baizhu.
Kaveh azt hittem jó dendro driver lesz Nilounak de a buffja használhatatlan mert a bountiful core-ok majdnem instant robbannak.
-
jonnyjoker01
veterán
Yep, annyi hogy minimális AOE sebzés úgyhogy ha elég közel vannak az enemyk akkor lehet többet is eltalál. C2-vel lehet 2 (de a második az AOE nélküli) C6-tal pedig gyakrabban fog aktiválódni. E-je pedig ugye 3 max.
Én Burgeonre voltam kíváncsi de ahhoz ez nagyon lepkefing, közben kihúztam nilou-t, de hozzá is kevés lenne. Viszont húzni fogok a banneren mert Traveller helyett Kaveh elég menő lenne (most Kokomi - Nahida - Traveller- Nilou a csapatom). Cynoval viszont jó lehet szerintem, mivel nem helyhez kötött, mint a dendro karakterek többsége és nem is kell újra castolni mint Nahida E-jét.
-
-
xeon forever
addikt
-
fpatrik17
senior tag
Olyan jókat írtatok a mostani Abyssról, hogy másfél hónap kihagyás után újra kedvet kaptam egy kis genshinhez.
Nahida(C0)-Kuki(?)-Yelan(C0)-Zhongli(C0)
Raiden(C0)-Xiangling(C6)-XQ(C6)-Bennett(C5)Nekem az első floor volt a legneccesebb. Az csak második nekifutásra lett maxos. Mondjuk heal/shield nélkül nem igen tudom ezekkel az új mobokkal mit kellene csinálni. Ezek a Consecrated dögök nem tűnnek túl dodge-olható elleneknek
-
xeon forever
addikt
Grat, gondolom te is agyaltal hogy lehet kihozni.
Ahogy Fear is írta...
Amúgy várható volt, hogy legalább az egyik oldal Nahida+Nilou köré fog épülni.Btw én hajnalban kezdtem neki frissítést követően semmi infóval, és így kb 6 órám volt benne mire kitapasztaltam, hol mi kell, milyen artifactok stb. (Nekem nincs shielderem csak heal+dps jaccom)
-
Sordoran
addikt
Szóval a te hibád hogy feleslegesen posztoltam? Rendben, ebben megegyezhetünk.
Amúgy nagyon cuki a csajszi, bár nekem kissé trap gyanús.
Viszont már alig várom, hogy a gyerek (Diona) után most jön Kirara (young female), és majd kapunk egy felnőtt macskanőt is.Sirandrish: Merek fogadni rá, hogy 4*-os lesz Kirara, inkább az a kérdés kinek a rerun bannerjéra rakják majd.
-
F34R
nagyúr
-
-
xeon forever
addikt
Jó pár kör után a véleményem:
Fun gameplay, kicsit visszakanyarodtam a 1,5 évvel ezelőtti Genshines élményhez, amikor nem a "kimaxolt" karakter/optimális csapattal mentem boss fightra. Van kihívás, de megcsinalhato minden boss OW. Kell dodge, kell a pajzs használat (Candace majdnem olyan mint Beidou),kell heal, és kell buff. Az artifactoknak kiegyensúlyozottaknak kell lenni mindenkinek, Em/Er/Crit/CritDmg.
Időben kb 1,5-2x több mint a jobb csapatokkal, átellenben nem kellett idegeskedni, hogy nem sikerül.
Egyértelmű, hogy nem a megszokott rotációs rendszerben működik, de így is fun.
Szoval nem egy nuke team. De ki kellett próbálni. -
Sordoran
addikt
Jó is lenne, ha már C4 Mona-m lenne... Még csak C2 a csajszi.
Mivel nézzem meg a burst sebzését? Azon kívül, hogy felveszem videóra és képkockánként visszanézem mennyi volt.
Nem is terveztem Yelan-t használni vele, ha már új karakter, legyenek új (eddig nem, vagy keveset használt) csapattársai.
-
jonnyjoker01
veterán
Videókból én is azt láttam, hogy talán a melt Ganyu csapatban a legjobb nahidával, de a probléma hogy a pyro application mellett egyedüli dolog amit ad a latba az az interruption resistance, de az is csak 9 másodperc a kb 12 sec field timeból...
Zhongli Kazuha csapattal szemben sokkal gyengébb, nem tudom miért hangyapöcsnyivel kissebbet írtál, csak könnyebb használni. Kazu E-vel Ganyu E-jét kell még swirl-elni Bennett + Kazuha Q előtt. Még több extra sebzésért pedig lecserélhető Zhongli Nahidára, de pajzs nélkül Ganyuval játszani elég szar.
-
xeon forever
addikt
-
Sordoran
addikt
Előbb jár le az E Nilou-val nálam, mint hogy a HP elfogyjon. Akkor pedig úgyis ismét rotálom őket, és rakom megint a medúzát. Persze nálam Kokomi erősen healer irányba van tolva, tehát el kell bambulnom, és kilépni Kokomi E hatóköréből ahhoz, hogy a HP-m veszélybe kerüljön.
-
Sordoran
addikt
Bloom csapatban nem Nilou-val kell ütögetni amúgy? Akkor én eddig valamit rosszul csináltam.
Felkenem ellenfeleket Nahida E-vel, Q, Kokomi Q+E, traveller Q+E, majd Nilou Q+E és AA végig. Persze nem szigorúan ezt a sorrendet követem, de annyira nem zavar mert megfekszik így is az ellenfél hamar. -
xeon forever
addikt
MiPersze.
Esti/hajnali tesztelgetés eredménye:
Legjobb alternatív csapat amit össze tudtam rakni Raiden Benny Candace(egyetlen értelmes fegyver a Homa volt neki)Nilou.Nilou kapott gladiátor 4pcs szettet Mitspriccelsz fegyot. 50,1/201 6-6-7 talentek mellé.
Raiden E Benny Q Nilou csak felveszi Benny Atk bónuszt utána Candace E+Q Utána Nilou AA amíg tart Candace hydro infuse utána Q mert van még 20%DMG bónusz is Candacetől, majd ha jó az időzítés és még tart a Benny Atk bónusz akkor E, és AA. Így a 4 ütéses AA hydro Dmg 4k-5k-7,7K-28,8K -t ad, és lehet egymás után 2x belefért az időbe. Tehát max 74,3K volt így, ebben a felállásban sub dps kategóriás lett, mert a végén csak el kellett lőni Raiden Q-t.Elég sok féleképp lehet egy karaktert használni. Ezért is tetszik a játék.
Ami tény, hogy a passzívval: Nahida, Traveler, Kokomi, Nilou csapat jobban teljesített, viszont nekem jobban tetszik a normál Atk, mert úgy látszik a kard is, még onfield hosszabb ideig.(Hamár megvan)
-
xeon forever
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Óvodások homokozója
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Álláskeresés, interjú, önéletrajz
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Bemutatkozott a Fairphone 6
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Műszaki rajz készítés
- Műszaki rajzok készítését vállalom (autocad, inventor, solid edge)
- Synology NAS
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 10***(X) "Zen 6" (AM5)
- További aktív témák...
- ROG Maximus Z790 Dark Hero
- Új MSI KATANA 17 Gamer Tervező Laptop 17,3" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Apple Iphone 13 128gb csillagfény színű OLCSÓN . Csere/beszámítás
- OnePlus Pad 2 + OnePlus Pad 2 billentyűzet + Extrák
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +RTX 4060/5060/4070/5070 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S6 Lite (2022) , 4/64 GB ,Wi-fi
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest