Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz inf3rno #25283 üzenetére

    Szombaton lesz a Borvidéki fm beton/terepverseny, amihez Veled tűztem a reális célt 02:10:00. Emlékszel? :) 600m szint minimum lesz benne és Te mondtad, hogy essen jól (persze amennyire lehet :)) , ne legyen szomorkodás, ezért csökkentsem az elvárásaim. És ebben az igazság! Jól érezzem magam utána és ne a nyomorék időn bosszankodjak. Ennyi... :D
    Viszont múlt pénteken kiderült, hogy kis városunkban lesz egy jótékonysági 05.01-jén. Mivel a körpálya éppen nálunk haladt el, lenyomtam a 20 km-et full tempóban próbaképpen. 150 szint volt és végig folyamatosan 168-172-es pulzustartományt tartottam ( maxom. 186 ). 01:44 lett az idő, de nem nevezném kocogásnak. Nekem ez már kőkemény tempó ( 192/100 ). Túl sok 04:00 hangzik itt el, nem az az átlag, csak ezért senki ne hívja a Saját 05:30-akat kocogásnak! Mert igenis szép teljesítmény az is! :C Annyira rossz olvasni, amikor valaki leértékeli a saját fejlődését, mert más esetleg genetikailag jobb futóalkata mellett többet tett a sportba és jobbak az eredményei. Természetesen tisztelni kell azt az eredményt, de az semmit nem vesz el a másikéból, tehát nem kell szerénykedni :) Szumma: 05:10 körül le tudok futni egy félmaratont, amin a terep nem ront ( persze a szint igen :DDD ), mert szinte csak beton/földes hepe-hupán vegyesen edzek. Az 5K tempóm viszont alig jobb 04:50 körül van. Itt már lépéshosszat kellene növelnem, ami kinyírná a derekat és a térdet, tehát nem az helyes út. Ja igen és nem vittem vizet. Életemben először és rohadtul hiányzott!!! Fél liter minimum kell nekem.

    Ui.: a párom 07:40-es 4 km-es futásokat csinált heti kétszer évekig. Tegnap lenyomta az új hokában a 10 km-et 06:10-es átlaggal. Számomra Ő nyert és a dobogón állt. Annyira jól esett neki a dicséret :C Mennyivel másabb, mint basszus ha jobban megnyomod meglesz ez+ez, de te nem csináltad plusz ... értitek mire gondolok :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák