- Yettel topik
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Mégsem kap tükröződésmentes kijelzőt az iPhone 17 Pro
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Egyes Galaxy A mobilokon is gombnyomásra indulhat az AI
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- A Honor 400-ak is beszállnak a számháborúba
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
madgie
titán
válasz
Stauffenberg #36023 üzenetére
Jaja, érdemes kipróbálni, mert - mint minden - ez is szubjektív. Én pl tuti nem raknék rá plusz markolatot meg semmit, pont az az alap vékony minimál kivitel, ami tetszik, ezeknek az apró, “dudor” marcsáknak szerintem amúgy sincs sok értelme, X-Tx sorozatból is az egyes volt méretileg a kedvencem, azóta egyre nagyobb próbál lenni, miközben ha markos gépet akarnék, akkor az X-H1/2 és az X-S10 kialakítása lenne az, amerre kopogtatnék.
Jut eszembe X-H2S: a pici X-E4-nél még elfogadom, hogy nincs fizikai AF kapcsoló, na de az X-H2S-ről miért kellett lecserélni egy sima programozható gombra? Ott erős visszalépésnek érzem, mert az egy igásló, ott szvsz nehezen fér bele, hogy megbonyolítsuk azt, ami eddig tök egyszerű volt.
Más: X-E4 méretek. Szerintem a Sigma 56/1.4 nem vészesen óriási rajta (napellenző nelkül pláne nem), de én biztos a Fuji 50/2-t venném rá. Minél vénebb vagyok, annál kevesebb értelmét látom az extrém DoF-nal, egy ideje bőszen rekeszelem az 56/1.2-t is.
Új hozzászólás Aktív témák
Üzletelni a Hardveraprón lehet csak!
- HP 200W (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm töltők + tápkábel, 928429-002
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- AKCIÓ! Lenovo Thinkcentre M920S Brand számítógép - i5 9500 8GB RAM 512GB SSD 630 IGP Win 10
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest