Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibicsucsu

    aktív tag

    válasz krizmo_ #11020 üzenetére

    Egyetertek! En melo (home office) kozben szoktam ezt megoldani. Mar ki tudom szamolni. Egyebkent sztem atlagban max hetente sutok kenyeret, mert nincs azert annyi idom nekem sem. Pedig jo lenne a heti 1 legalabb es akkor meg tervben van, hogy kiprobalnek mast is. Bagett, leveles tesztak, vmi eszaki tipusu rozskenyer, turosbatyu, pogacsa es meg sorolhatnam. A FB csoportbol szamomra a legnagyobb tanulsag az volt hogy nem hagytam eleg ideig kelni a tesztat hutozes elott. Feltem h tulkel. Az is kellett meg h sztem a Csoroszlya farmos TK lisz nagyott dobott a kovaszomon. Az a liszt reg elfogyott de a kovasz koszoni szepen azota is jol van. Most peldaul honapok ota TK rozsbol. Es ezt nem is kell annyiszor etetni.

    Viszont megertem ha idosebb koraban ebbe nem akar valaki mar beletanulni. Sok minden mast lehet meg csinalni. En gitarozni is szeretnek megtanulni, a hobbi barkacsolas (asztalos) is erdekelne, komolyabb BBQ, kerteszkedes (konyhakert), vitorlazas es a tokom tudja meg mi :D. Persze ido nincs ezekre foleg ket kisgyerek mellett. Bar nem sutok sokat de engem elegge megfertozott ez a kovaszolas. Arra legalabb van annyi idom h ilyen kepeket meg tudjak osztani.

Új hozzászólás Aktív témák