Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Aryon87 #96221 üzenetére

    Köszönöm (és a többieknek is). Almás termékekért sosem rajongtam, a Honor 20 Pro képei pedig nem győztek meg. Mindenképp újat szeretnék, az alábbiak közül Ti melyiket vennétek és miért (ha a fényképezés a fő szempont):

    - Mi Note 10 (ezzel megjelenés óta szemeztem, de többen lassúnak találják kameráját)
    - Pixel 3 XL (sosem volt még google teló a kezemben, de itteni képek jónak tűnnek)
    - Poco F2 Pro (erről meg nem is hallottam, ismerős ajánlotta, papíron igen jól teljesít)
    - Poco F3 (ez kivárós, de állítólag hasonló árban lesz, mint az S2)

    Természetesen bővíthető a lista... a keret alapvetően 120-150k, de ha van valami abszolút best-buy 200 felé, attól sem zárkózom el feltétlen (nem hitelre lesz). P30 Pro képei például bejönnek, de amennyivel drágább a Mi Note 10-nél... a képei ahhoz képest... hááát... nah, értitek :B

    PS.: karácsony közeledtével mi a jellemző trend? Inkább drágulnak vagy olcsóbbak lesznek a készülékek? Érdemes esetleg valamire várni?

    Jelenleg egy 7 éves LG Optimus F6-ot gyűrök, sosem volt vele bajom és nem is akartam drága telefont, de sajnos a kamerája (mai szemmel nézve) katasztrófa és feleslegesnek érzek külön fényképezőgépet venni...

    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák