Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeepDish

    őstag

    válasz Csorbi #571 üzenetére

    Hat igen se 4 magos 3600mhz-re huzva ,se e8400 4200 mhz-en nem produkalt semmi ertelmeset!! :U

    (#569): Meg ,ha igy is lenne 2 fps/sec hurra!!! :C :C

  • Ferenc1946

    csendes tag

    válasz Csorbi #571 üzenetére

    Üdv!

    Természetesen tudomásul veszem a nem egyetértésedet, de nekem akkkor sem működik normálisan az FS.
    Ha megveszek egy programot, nem kevés pénzért, akkor az tegye a dolgát.
    Ha olvasod a forumokat, akkor nem hiszem, hogy találkoztál-e már olyan véleménnyel, aki teljesen elégedett volt a programmal. Többnyire az olvasható, hogy egy kis csökkentés ebből, egy kicsi abbol és akkor elfogadhatóan megy a progi. De ennek nem így kellene működnie.
    Megint csak a NFS Carbonra utalok. Nem tudom, hogy ismered-e. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ennél a programnál csillognak-villognak a kocsik, az út szegélycsíkjai nem villognak, hanem folyamatosak. Mig az FS-ben minden fakó, a gépek körvonala lépcsőzetes, a tály a gép alatt láthatóan nem folyamatosan változó, hanem érzékelhetően rakódik össze.
    Mondhatnád, hogy valami 486-os gépem van. Igaz, hogy nem erőmű, de a gyárilag ajánlott konfigurációnál valamivel jobb. 3.2Mhz proci, 2Gb ram, 8600-as 512Mb os kártya van benne.

    " A FS-ek egyetlen nagy problémája......... " írod.--------szerintem az, hogy csak megalkuvásokkal működtethető.
    Ennek ellenére szeretek vele repkedni :K

    A régi játékok működésével kapcsolatban:
    Nem rég dobtam ki kb. 50 db olyan pc-s játékomat, amelyeket 2000-2004 között vettem, vagy a régebben járatott PC GURU nevű ujságban adták mellékletként, mert nem működtek a mostani gépemen. És még van legalább ennyi, ami szintén selejtezésre kerül.

    Én elég régen használok számítógépet és emlékezem, hogy a Commodore 64-hez ha kiadtak egy programot, akkor az minden gépen működött. Igaz, hogy akkor még nem volt 100 fajta videokártya, alaplap, stb.

    Folytathatjuk :)

    Czakó

Új hozzászólás Aktív témák