Hirdetés
-
Mobilarena
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Delila_1
veterán
válasz
adamssss
#22889
üzenetére
Jó lett volna, ha megírod, melyik verziót használod, mert eltér a feltételes formázás a régebbi és az újabb verziókban.
Vegyük, hogy a Terv az A, a Tényleges a B oszlop, címsorod van, és az utolsó kitöltött oszlopod az M. Kijelölöd az A2:M valahány sort. Eddig egyforma minden verzióban. Akkor is A-tól kezdve jelölsz, ha a Terv nem az A oszlopban van, csak akkor a hivatkozás változik a képletben.
2007-es verzió előtt Formátum | Feltételes formázás. 1. feltétel | A képlet értéke. Kapsz egy hosszú rovatot, ahova beírod: =$A2>$B2. Az egyenlőségjelet HA szóként kell értelmezni. A Formátum | Mintázatban kiválasztod a háttérszínt. Visszaértél a Formázási feltételekhez, ahol a Hozzáadás gombbal hasonló módon megadod a 2. feltételt, itt =$B>$A, másik szín.
Ügyelj a $ jelekre!
2007-től:
Kezdőlap | Stílusok | Feltételes formázás | Új szabály | A formázandó cellák kijelölése képlettel.
Az értékek formázása, ha ez a képlet igaz rovatba beírod a fenti első képletet, majd megadod a formátumot, OK. A 2. feltételt ugyanígy adhatod meg.A formátumot mindegyik verzióban pl. a formátumfestő ecsettel tudod másolni a többi sorra.
Új hozzászólás Aktív témák
- CES 2026: a mechanikus billentyűzet és a Stream Deck házassága amerikai módra
- Kompakt vízhűtés
- Sweet.tv - internetes TV
- Melyik tápegységet vegyem?
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- TCL LCD és LED TV-k
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Turbo fokozatra kapcsolt a OnePlus
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Humble szökevények 500-2500Ft
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Samsung Galaxy A04s / 4/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó BONTATLAN Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Lila / 12 hó jótállás
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Fferi50

