Hirdetés
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Milyen okostelefont vegyek?
- MIUI / HyperOS topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
TBT
addikt
válasz
VoltanIgor #150976 üzenetére
Pedig a publikus bétateszt egy nagyon jó dolog.
Én sem értem őket, de inkább a saját pénzüket szórják, mintsem az enyémet.
Nekem az RTX 4080S elegendő lesz a 6000-res szériáig / AMD felhozataláig. Nem hoznak ezek az új kártyák nekem annyit, hogy több száz lepedőt most kiadjak rá.
Tegnap YT tesztet néztem, ahol az új Indy játékkal játszott a srác. Natív 4K felbontásban úgy be tudott zuhanni (de a Dragon Age is), hogy rossz volt nézni. DLSS meg ilyen kamu generátorok ki voltak kapcsolva, na úgy ugrált az RTX 5080 38! és 50 fps között. Ennyire rossz a kártya / nincs még támogatva / a játékok hulladékok.
DLSS-t belőve pedig 90-100 között. Nem is rossz egy 600-700 000 Ft-os kártyától.De az AMD és Intel már adott ki új Drivereket (a Final Fantasy Rebirth-en is javítanak 10-12%-ot), az Nvidia pedig december eleje óta csak... malmozik, az AI-t tanulmányozza vagy belefulladt a pénzbe. Pedig már nem ártana, ha a ződek is virítanának valamit driver ügyben, mert már 2 hónapos lesz a legutóbbi "stabil" driver is.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Politika
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Computex 2025: sok kilowattos táp a Seasonic standján
- Mini-ITX
- További aktív témák...
- Beszámítás! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Beszámítás! Apple iPad 11 2025 128GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- Beszámítás! Apple iPad Pro 13 2024 M4 512GB Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple iMac Pro (2017) 5K - Xeon W-2140B 64GB DDR4 RAM 1TB SSD Radeon PRO Vega 56 8GB
- BESZÁMÍTÁS! Dell Precision 5820 XL Tower PC - Xeon W-2123 112GB RAM 512GB SSD 1TB RX 580 8GB Win 11
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest