- Végre bemutatkozott a Google Pixel 4a
- Megmutatta a Google az Android 16 Material 3 Expressive felületét
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Netfone
- iPhone topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Jövőre az Apple megérkezhet 2019-be
- A Sony technológiáinak krémje lett az Xperia 1 VII
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
-
Mobilarena
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Celtis
veterán
válasz
kiss_gee #23888 üzenetére
Ahhoz PicoPSU kell és egy erős 12V-os táp. Utóbbira a legjobb a LED világításokhoz árult passzív kapcsoló üzemű tápok.
Viszont a házadba én raknék egy Brazost. Kiváló HTPC. Openelec rá és hasít.
Most raktam össze egy ismerősnek. Pendriveról fut. 30mp boot. Na jó játszani valószínűleg gyenge, de szerintem a HTPC és játékgép nagyon távoli dolgok. -
canniball
nagyúr
válasz
kiss_gee #23882 üzenetére
Nem ez sajna nem segít, ilyen ágankénti bontást kéne tudni. Jobb esetben megadja a gyártó, rosszabb esetben lehet máshol keresgélni...
-
band1103
őstag
válasz
kiss_gee #5456 üzenetére
Az információ téves. A 8200-es hátrányban van hw-es HD lejátszásban (DXVA) egy 9400-es lenne versenytársa a 780G-nek, továbbá a legújabb DX-nek és drivereknek köszönhetően már nem számít a Level szintje egyik fenti IGP-nél sem, lehet akár 4.1 vagy 5.1.
De ez csak akkor szempont ha annyira fontos a DXVA mert sajna nem minden filmnél tud működni. Ha a film DPB size mértéke a felbontáshoz képest magasabb a kelleténél akkor már nincs DXVA. Ez a filmek 18%-ra igaz.
Ezért javasolnak olyan HTPC konfigot ahol már a CPU is lazán elbír bármilyen filmmel. Ilyenek pl.: AMD: 5050e Intel: E5200. És akkor már mindegy milyen IGP van a lapon. -
bikmakk
tag
válasz
kiss_gee #4220 üzenetére
Szia!
Erősen valószínű, hogy nem fér bele.
Ha megnézed a méreteket, 150mm magas a Ninja, 170mm magas a ház, így 20mm maradna alatta. Oda be kellene férnie az alaplap távtartóinak és a procinak, sőt gyanítom magának a ház lábainak is, nem számolva azt a pár mm-t ami még pluszban adódik (alaplap vastagsága, ház oldallapjainak vastagsága).
Biztosan csak azt tudom, hogy a LanBox/LanBox Lite/LanBox HT házakba nem fér bele a Mini Ninja, pedig ott 29mm maradna pluszba ugyanilyen elgondolással. (Tekintve, hogy ezeket is ugyanaz a két gyártó készíti, valószínűleg ugyanazon az elven méregetik minden terméküket.)
Remélem segítettem valamennyit.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Politika
- Politikai mémek
- Bluetooth hangszórók
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Kuponkunyeráló
- Linux kezdőknek
- Autós topik
- További aktív témák...
- Új ASROCK A520M PG Fèlkonfig - Ne hagyd ki! 0% THM-RE is!
- Csere-Beszámítás! KFA2 One Click OC RTX 4080 16GB GDDR6X Videokártya!
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest