Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz Aguinaga #7400 üzenetére

    Ez a 82X20 drágább is relatíve mint a 83X10, vagy a 84X5, és még ráadásul sokkal szarabb is. Nem is érdemes belefeccölni a foddert, mert max azt kapod vissza

    Az utóbbi időben alig riválsoztam, ezért jócskán visszaestem, talán asszem 6 ba.
    Lényegtelen, ..... most, hogy megtoldották a rewardokat kicsivel, mondom akkor megcsinálom a 7 wint. Ez meg is lett kb. 10 meccs alatt, ellenben az utcsó csekkponton állva, 2 win kellene , hogy feljebb menjek, de nem.
    2 napja nem tudom abszolválni :D
    1 win, 1 bukó, vagy döntetlen, de tuti 2 win nincs egymás után.
    Olyan csapatok, ahol gold B.Fernandesek, KDB, Kamawinga lealázza a középpályámat. Gold Benzema vagy Kane, Grizi mindenkit is lefut és mindent is belő, nálam meg vagy kapufa, vagy az ötösön bellülről is felé, vagy a kapus szuper heró.
    Persze mind német, vagy németben élő török, lengyel , arab.
    Esnek kelne az embereim. Saját csapattársban bukik fel a csatár, 1 passz nem megy emberhez, és gyök kettő sebesség. Mintha nem húznám az R2-t.
    Driblingelni, skilt csinálni nem lehet,fake shotnál kibassza a stadionból a labdát.
    És ez 16-18-as pinggel.
    Szánalom, bezzeg már nincs szín a RAL listában, amiben ne lenne lap.
    Év végére kb. 110-es ratingű ezüst lapokkal fogunk futkározni, már aki kibírja addig idegbaj nélkül

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák