Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icon

    senior tag

    válasz csendes #14698 üzenetére

    Nem tudom, mennyire látszik a konfigom, de procim nem annyira gyengus (Core2Duo E8400), hogy ilyen dolgok neki gondot okoznának, bár konkrétan a rádió része a dolognak annyira nem érint...

    A driver-t megnézem - pláne, hogy a lemezről telepítés után élből frisstítette a Windows valami 2012 májusi meghajtóprogramra... de tényleg Alcor DTV HS+ a szerkezet.

    Amit még megfigyeltem, nem mindegy, hogy milyen programmal próbálgatom, a gyárilag adott Arcsoft-os program érzékenyebb, cserében nem annyira használja a procit, inkább videókártyára hagyatkozik, a HomeSys viszonylag korrekt lenne, de használat után ott marad a futó taszkok közt, csak onnan kilőve lehet másik programot használni, illetve a DVBDream tűnik használhatónak, azzal bírja a legtovább kockásodás nélkül, meg az egyéb infók miatt is, de ott pl. azt lehet látni, hogy jobban a processzort veszi igénybe...

    Pár hete szórakozok a dologgal, a legjobb poén a Betacom boltjában történt... elmondom a környezetet, ahová telepítettem a cumóimat, annyit mondott, hogy kész csoda, hogy 55%-os erősségű jelem van egyáltalán... illetve ott mondtak ilyet, hogy erősítővel ne is próbálkozzak,mivel eleve erősítős antennával együtt nem sok jó sülne ki belőle... de azért kedvesen eladta nekem a dolgokat 1 héttel előtte...

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Új hozzászólás Aktív témák