Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz icon #14699 üzenetére

    Pedig a lejátszó programnak elvileg nincs köze hozzá, de teszteléshez legtisztább ügy szerintem az egyébként fapados VLC-t használni. Legkiválóbb képminőség, minimális gépterhelés, belső dekódolók.

    Néhány tipp a használatához: [link] [link]

    Az antennából eredő hibákat pedig az különbözteti meg a szoftveres problémáktól, hogy előbbi szabálytalan, kiszámíthatatlan, illetve napszak és környezeti zavarfüggő, míg utóbbinál valamilyen időbeni szabályosság figyelhető meg. Nekem például az inkompatibilis driverrel 1-2 óra után kezdett akadozni, először csak ritkábban, majd egyre sűrűbben.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

  • Rick4

    félisten

    válasz icon #14699 üzenetére

    A dvbdream jó, viszont nekem nem igazán csípte a keresést, a progdvb meg vacakolt, holott a driver, kodek ugyanaz volt. A vlc is jó, a dvbdream viszont 3 perc alatt működésre bírható. Érdemes ránézni az xbmc-re, az se rossz. Igaz, én meguntam ezekkel a vacakolást, most kiszedtem minden ilyet a gépből, ( van skystar hd2-m, usb-s dvb-s tunerem, és AF9015-ös dvb-t tunerem is) és a másik szobában lévő kéttuneres műholdvevőm streameli a gépre a műsort. Mondanom se kell, hogy webes felületről, epg-ből választva sokkal egyszerűbb, hd adásnál is 30% alatt van a terhelés, nincs kábelezés, plusz fogyasztás, ráadásul mini itx-re tértem át, küzdöttem a dologgal, hogy itx lap pci slottal, itx ház még egy kártyányi hellyel... Ajánlom mindenkinek inkább a jobb megoldást, lehet itt is taglaltátok, tp link 1043-as router meg usb-s tuner szintén streamelve, és értelemszerűen az már mehet tabletre, telóra, neg kívülre is...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák