Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz spiritex #13509 üzenetére

    Na jó, a pocsék azért túlzás volt, ha nem lenne HD adásom, akkor annyira nem is zavarna, de HD után nagyon érezhető a különbség. A fullHD különösebben nem érdekel, amikor töltök, kizárólag 720p-t töltök, mivel távolabbról semmi különbség nincs, vagy csak minimális, egyszerűen nem indokolja a méretbeli különbséget.
    Ami a TV adásokat illeti, itt most nem kimondottan a DVB-T adásra, hanem pl a Digikábelre gondoltam, hogy a Sport2 mennyire viccesen rosszabb, mint a Sport1HD vagy a DiliSport1-2HD. Vagy pl. az NG(Wild)HD vs NG SD.
    Természetfilmnél és focinál érzem nagyon a különbséget, és nem is a SportKlub híresen pocsék minőségére gondoltam, hanem jobb SD adásokra.

    Természetesen filmeknél is megvan, de ott valahogy nem annyira zavaró, sztem.

    Nem tudok most sajna fotót küldeni, mert elutazok két hétre, de HD ready plazmán is pontosan ugyanúgy nézett ki az SD mint a fullHD-n, így pont olyan lesz, mint nálad:) És LCD-n még rosszabb a helyzet, mert azért egy Panasonic plazma képe még mindig lealázza az LCD-ket, sokkal természetesebbek a színek a plazmán, mint LCD-n.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák