Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Jackal2 #232 üzenetére

    "rohadt kényelmetlen vele bárhova elmenni, mert nagy, ezért is adtam el anno. "

    EZt adom...nekünk tereprallyn, egyik pontról a másikra kell menni ezerrel, általában hárman mozgunk...(egy fotós, 2 operatőr)
    Hát embertelen szívás a Phantomot időben össze, majd szétcsomagolni, naponta sokszor kint a terepen...és hát sokszor ugy szakítunk A-ból B-be, hogy kopog a fejem a "plafonon", közben még a gépet is fogni,,,a gimbal le ne törjön....Szopás na, ugy ahogy van...
    De nekem meg a MAvic nem pálya...a "kicsik" meg értelem szerűen nem munkára valók...
    Kva jók,,,nehogy valaki "meg akarja" magyarázni...Nekem nem kell, az összes DJI terméknek a "betege" vagyok, csak mindet a helyén kell kezelni, és arra használni amire való....

    EZért is pártoltam a másik topicban is mindig családi "repcsinek" a SParkot...

    Szóval
    Biztonságos, jó repülést kívánok neked, sok örömmel, és bízzunk benne, nem lesz szükség a Care-re ;)
    Én nem vettem a Phantomhoz...
    Pedig most már tudom, hasznos ha van ilyened...
    Kicsit több mint egy év alatt egy százast már ráköltöttem a szervízre...pedig csak kétszer jártam ott a géppel :B
    (Egy komplett váz csere, illetve legutóbb egy gimbal szallagkábelcsere)
    Én megnéztem a youtube "repair" videókat, hátha megúszom alkatrész árban....
    De kb 5 perc után azt mondtam, csinálja ezt az akinek van hozzá szakértelme (és 6 anyukája) :B :DDD
    Egyrészt "munkagép", másrészt én nem kockáztatom senki és semmi biztonságát egy "sufnituningól" adódó felelőtlenséggel!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák