- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Akciófigyelő: Kedvezményes Poco telefonokkal is várhatók a locsolók
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
Aktív témák
-
repvez
addikt
Sőt a finneknél ha jol tudom, ott megoldották, hogy legalább háztartásonként van egy leolvaso amibe a szeméylit betéve egyből azonosit és nem kell bepütyögni semmit sehova. ezt manyi néninek is menne bármikor. esetleg egy ujlenyomat vagy 2fa aktivácio még bejöhet, hogy az elveszett ellopott kártyával ne tudjanak visszaélni.
ÉS egy központi weblapon már csak azt kéne kiválasztani mint a sorszámhuzásnál a kormányablakban, hogy egészségugy, pénzugy vagy milyen területre akar valaki intézni és akkor nem kerül bele zavaro menupont ami nem oda tartozik, amikor kérne valami adatot akkor vagy nem kell vagy automatikusan kitölti a kártyán tárolt adatok alapján mivel már azonositott.
Ha jol tudom, ök is is szavaznak, nem kell plusz költségen kinyomtatni a lapokat bemutatni a személyit , hanem bedugja a kártyát rányom a weblapon akire akar és megy a dolgára .
nincs felesleges költség a nyomtatáshoz a szavazatszámlálora nincs másvalaki nevében szavazás stb..
Aktív témák
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Tesla topik
- Napelem
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Motoros topic
- E-roller topik
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Óra topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

