Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz club1 #383 üzenetére

    Ha mindkét kártya aktív volt, akkor nekem gyorsabban merült le a teló. Amikor mindkét kártya aktív volt és a másodikról (t-mobile domino web) ment a voip hívás, akkor gyakran akadozott, gyenge volt a hangminőség. A jelenség független volt attól, hogy melyik kártya melyik slotban (sim1 vagy sim2) volt. Amióta csak egy Telenoros kártyát használok, azóta nincsenek ilyen problémák.
    Kétkártyás használatkor ha váltottam egyik kártyáról a másikra, azaz a kettes T-set aktiváltam, az egyes Telenor-ost pedig direkt lekapcsoltam, hogy ne legyen egyszerre aktív a két kártya, akkor jobb volt a voip, de még néha így is akadozott a hang. Most egy kártyán megy a gsm hívásfogadás és alkalmanként a net (kimenő voip hívással). Így nincsenek voip problémák (20-ból 19 hívás kifogástalan), de drága a net, mert nem adatkártya, hanem hang alapú feltöltős Praktikum Klikk csomaggal (ahol már lejárt az ingyenes 3 hónap).
    Sajnos a Galaxy S Dous nem túl erős teló, de új telót nem akarok venni. Egykártyásként azért egész jól használható, ha nem is túl gyors. Az sem lenne szerencsés, ha a Duos telóban együtt lenne a Telenoros és a Digis kártya, mert mindkettő a Telenor hálózatát használja.

Új hozzászólás Aktív témák