- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- One mobilszolgáltatások
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- WayteQ blog: Megérkezett az x995 androidos GPS
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Diablo II Classic és Resurrected Alapok:
Új hozzászólás Aktív témák
-
wikings2
őstag
válasz
DjDanee87 #6560 üzenetére
Uh az az Aldur's Rhythm nagyon sok emléket visszaidéz. Tisztán emlékszem az első single player "most pöpec karit csinálok" végigjátszásom egy zeal paladin volt amire Nightmare Andy kidobta a fegyvert. A sebzésem 4x esére nőtt és csak úgy végigsuhantam NM en. Aztán persze Hell re nagyon kevés voltam úgy hogy még a runaszavakat sem volt lehetőségem internet hijján megnézni. (volt egy gamestar végigjátszásom anno ~10 cube receptel és ennyiből éltem). Jó kis item volt, azóta sem volt annyi funom Diabloval mint akkoriban.
-
maajsz
senior tag
válasz
DjDanee87 #6553 üzenetére
Nagyjából hasonlót ír mint én feljebb, egy lawbringert már hamrabb is rakhatsz off handre. A Forti persze nem olcsó a Lo miatt, de még összejöhet.
Dual deathre nem mennék rá, a 100% CB fölösleges csak pve-be, 60-70% felett gyk minden 3. ütés nem az csak. Simán PvM-re inkább a tiszta dps nyom nagyobbat a latba, mivel több a nem uniq mob amik 1-2 ütésből szállnak (persze ha megvan hozzá a kellő damos fegyó). 2 death amúgy is ohm+vex, az pont egy vex-re van a lo-tól, a grief meg >>> akárhány death. Annyi, hogy pvm-ben kopik mivel nem indest de én PB-be szoktam amúgy is és off-handre passzol mellé a lawbringer.
Szvsz először griefre mennék rá mellé egy duress vérttel, és a végén ha akad még egy lo akkor a forti. A többit (guill, loh, raven, hl, gore) közben valszeg kifarmolod mire lesz 2 Lo-d.
(persze a plugy-ba runa sokszorosításban könnyen lehet csalni, de az elveszi az ízét)
-
maajsz
senior tag
válasz
DjDanee87 #6551 üzenetére
Szép drop, quest után a countessnél elég ritka az ist.
Ha még mindig frenzyzel meg próbálhatod off-handben a lawbringert (amn,lem,ko), valójában nem damol nagyon de van egy jó lvl15 decre átok benne, plusz még -50% def akit megütsz, némi life steal meg bónusznak egy sanc aura. Előnye, hogy a dec lassítása miatt egész jó "védelmet" tudsz magadnak adni, ha hellben nem vagy még annyira ütőképes és még 50%-al többet is sebzel.
Main handbe mehet valami gyorsabb jobb dps-ű fegyó (pl oath ha besikerül egy mal egész jó kijöhet belőle +340% ed-ig meg 50% ias, no meg repairozni sem kell többet. Ha meg eljutsz vex/gul-ig mehet egy death is, hacsak inkább nem spórolsz griefre).
A cb-t meg inkább itemekből szedném össze (guill face, gore boots stb).
Amunak highlordot vadászhatsz pl, egyik ringnek mindenképp raven kellene a cbf meg ar miatt, ill ha már esett um egy duress vért is mehet akár (cb, fhr, ed%, res stb egész jó cucc). -
Blizz
őstag
-
AtHoS
nagyúr
válasz
DjDanee87 #6543 üzenetére
Sajnos a játék nem mutatja milyen büntetéseket kapsz a nehézségi fokozatok emelkedésével. A 20% life steal emiatt a valóságban HELL-en nem 20%, hanem jóval kevesebb [link]
Ilyen oldalakon kell összevadászni a valóságot megmutató infókat, mert a játékfejlesztők ezt képtelenek voltak rendesen informatívan leprogramozni
persze ez nem csak a D2-re érvényes
-
Dinasti
senior tag
válasz
DjDanee87 #6541 üzenetére
A letöltéssel nincs gond. Pont most raktam fel az 1.12. Inkább olyan érzésem van mintha a plugYval vissza esne az fps. Na de nem gond. MAradok én szerintem az eredeti teljesen alapnál. MAx alaposan átnézem a buildeket hogy ne kelljen annyira variálni vele. MEg egy szintező build után max 1 szer akarok valami véglegesre módositani. Köszi az infót!
-
wikings2
őstag
válasz
DjDanee87 #6534 üzenetére
Drop rate valahogy úgy alakul hogy az első kill minding 50% al jobbat ad, utána alá ad vissza a normálisra ha minden igaz. Szerintem lvl69 az bőven elég elkezdeni Hell-t. Mindenféleképpen jobban jársz ha kicsit nehezebben is de pl countesst ott farmolod a jobb runákért, vagy andarielből esetleg jöhet nagyobb ilvl unique ami illik rád.
-
tiborv
aktív tag
válasz
DjDanee87 #6530 üzenetére
Plugyval tudsz több karit is berakni egy jatekba ha jól emlekszem, így ha sorcot kezdenel mellé a barbarral tudod BO-zni is amivel feltolod a hpdat és manadat megkönnyítve a jatekot.
Ha meg nagyon full extras akarsz lenni akkor külön sorc enchanttal és ravenclaw a kezbe. Robban minden normalon.... -
tiborv
aktív tag
válasz
DjDanee87 #6527 üzenetére
Ha tovább idoznel countessnel akkor io-bol is kirakhatod cubeban. Runa recepteket nem tudom nézted e mar
E: ill mivel manatoltest írsz, nem tudom mercenaryt használsz e de act2ben felbéreltnek a kezébe adhatsz egy insightot ill. aurat is adnak attól függően milyet veszel
-
Blizz
őstag
válasz
DjDanee87 #6521 üzenetére
Márpedig runewordok kelleni fognak - akár már most is - de hellen mindenféleképpen. Mint ahogy a fentiekben említették, lionheart, smoke mehet armorba, akár stealth is faster hit recovery miatt. Igen, bármelyik sisakba jó, és megmaradnak a skillek rajta. Én a helyedben azonnal kitenném a black rw-t. sokkal többet számít a crushing blow (és a deadly strike), mint a skillek a fegyvereden. mana és hp leechet pedig gyürüre próbálj szerezni.
Craftokat itt találsz
-
DjDanee87
addikt
válasz
DjDanee87 #6520 üzenetére
Szerkesztési időből kifutottam.
Ha az előbb linkelt sisakban megmaradna mondjuk Lore rúnaszóval is a +3 mace mastery és kifarmnolék egy Black-hez valót, ami szintén mace-t kíván akkor végülis lenne egy ilyen a másik kézbe a craftolt mellé. lifesteal van 1-2 itemen, ezen mana steal és úgy működhetne a dolog. Nemtudom mondjuk megérné-e, a Bloodletternek olyan sok a sebzése. Ennek a linkeltnek nem annyira, a Blacket meg nemtudom.
-
Blizz
őstag
válasz
DjDanee87 #6517 üzenetére
Én itt néznék szét, vannak egyszerű runewordok amin crushing blow van. Szerintem azokat érdemes kiszedni ASAP (pl Black). Nightamren már nehezedik a /players x level, ott már óvatosabban kell kezelni.
Igen 3 gyűrű ad egy újat, 3 amulet ad egy újat. Én azokat mondjuk sosem használtam, inkább craftoltam, ha úgy volt. -
maajsz
senior tag
válasz
DjDanee87 #6512 üzenetére
Azért Durit ne runold sokat nem valami jó a dropja. Am mehetsz players 8-ra ha nagyon könnyű (az a max), egyébként meg a kalkulátorok alapján a players 3 ami észrevehetően többet dob az 1-nél, szóval sztem 1, 3 vagy 8-al érdemes menni, attól függően hogy megy.
Egyébként normálon nem igen kell agyalni, fogd ami ütősebb és menj. Baalnál farmolhatsz 40-ig, utána mehet nm, ott viszont kell tápolni rendesen, hogy hellben megmaradj. Nm act 5 már dobhat elég decens cuccokat is, de addig annyira nem éri meg nagyon leragadni. -
maajsz
senior tag
válasz
DjDanee87 #6509 üzenetére
Az kicsit relatív mivel könnyű elérni, kb mindegyik kasztból van olyan build amivel el lehet, persze még plugyval sem egyszerű ha eslő nekifutásra akarod végignyomni. A neten találsz sok féle buildet, amelyik szimpatikus arra menj rá, úgysincs olyan amelyik átmegy szenvedés nélkül, valami féle immunba mindig bele fogsz ütközni.
Runaszónál teljesen mindegy az item level, abba teszed amibe akarod ha megvan a szinted hozzá, más kérdés mibe éri meg. Egyébként nem gyengébbek a melee buildek, sőt.. csak épp felgearezni nem egyszerű őket.
A barb egyébként nem rossz, frenzy/conc/ww buildel is végig tudod nyomni, van neki BO meg resist passzív is szóval közepes cuccokkal is bírja a hellt, viszont olyan fegyver kell neki amivel elég damot + leechet összekaparsz, hogy életképes legyen.Mivel a plugy alap drop raten van, így elkerülhetetlen hogy farmolj egy darabig, normálban baal előtt, nm-ben már mehet Andy, Mefi, WS/Baal ill bocik, annyira hogy hellben megmaradj. Ott pedig szépen lassan, vannak lvl86 helyek már act1-en is (Mausoleum, Pit), innen kerülhetnek ki highend cuccok is, de nem muszáj ezekre ráállni neked épp elég ha életképes marad a kari, addig hogy átvidd. Mondjuk ha nem sietsz vele, farmolhatod nm-t egészen lvl70(akár 75)-ig (normalt meg kb 40-ig), hogy könnyebb legyen haladni.
Első blikkre esetleg könnyebb lehet egy summoner nec, lenne sok tankod (csonti/golem/merc), mellette ampolsz meg hullát robbantgatsz egészen haladós, max bossoknál tud problémás lenni főleg az elején ha kiüti gyorsan a summonokat mert gyenguszok, olyankor lehet visszamenni summonlni vagy kínlódni.
Sosoból egy blizz/orbot próbálhatsz, annyi hogy ő kevéssé tank, max ha ráállsz ES-re nem annyira lesz vészes, de úgy kisebb damot tudsz kihozni, sőt inkább csak egyfélét és amíg nem lesz baró merced elég sok immunt kell skippelni. Viszont ott a tele, tudsz haladni/menekülni, gyorsabban farmolni, meg a static amivel a bossokat is jóval könnyebben leszedheted.
Esetleg trap assa vagy ele druid amivel még lehet haladni önállóan is egész jól, nem lépten nyomon halva.Alapjában véve a D2 single modja nem egyszerű, igen sok időt kíván meg hogy ütőképes karit rakj össze, nagyon highend cuccokra meg nem is érdemes alapozni buildet, mert lehet soha nem esik ki (ésszerű óraszámot tekintve). Ha meg nagyon boltadozol hellben, könnyen elveheti az ember kedvét.
Esetleg annyit tudok javasolni, hogy kipróbálhatsz másik modokat, pl van ez a "Enjoy SP mod" ahol a drop rate van jó arányban megemelve, van nagy láda (de csak egy), players 8 meg egy-két könnyítés (token, socket.. könnyebben előállítható) de ezt leszámítva vanilla (nem túr olyan durván bele mint pl egy perf drop mod). Szóval leginkább időt spórolsz meg vele.
De ha inkább original D2 feelinget akasz, maradj a plugy-nál, az pont arra van, főleg ha több karit is szeretnél a shared stash miatt. Viszont az időt bele kell tenni, hogy életképes cuccokat szedj össze.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A fórum az aktualiása miatt a Resurrected-el fogalkozik
- Minden platform (PC, Konzol)
- Online (Bnet) és Offline
-Trading
-Game Party és Ladder
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B460M i5 10400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Xbox Series S 512gb 2 kontroller
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA CM 750W
- BESZÁMÍTÁS! Asrock H310CM i5 9400F 16GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD RTX 2060 Super 8GB Zalman Z1 700W
- DELL Latitude 5520 Intel Core I7-1185G7, 32 GB, 512 SSD MAGYAR VILÁGÍTÓS BILLENTYŰZET!
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- HP Rack szerverek és tartozékok egyben vagy külön-külön
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest