Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz davenport #826 üzenetére

    Látod ezt nem tudom:) Szerintem hivatalosan igen, de azért kell egy kis rosszindulat is a szervizestől, hogy ennek érvényt is szerezzen, hacsak nem gyanakszik egyértelműen arra, hogy az akksi miatt ment tönkre valami más is a gépben. De a legegyszerűbb megoldás: amikor szervizbe viszed, az eredeti akksiját tedd bele, vagy mondd, hogy ''jaj otthon felejtettem'', és menjen töltőről, vagy tegyen bele a szervizes addig egy másikat, amíg szereli. Mellesleg sosem láttam még utángyártott akksit, mivel én Dell szervizben dolgozom, és így véleményt sem tudok róla mondani. Annyit tudok, hogy a gyári akksik szinte kivétel nélkül Japánban készülnek, így azok elég jók. Bár maga a Dell is csak fél év garit vállal az akksikra asszem. Amit nem tudok pontosan, hogy ez akkor is érvényes-e, ha konfigban veszed, vagy csak akkor, ha külön. Mi cserélni szoktuk, amíg a gép garanciális, tehát gondolom az utóbbi. Persze a disztribútor lehet engedékenyebb a Dellnél a saját kontójára, csak szigorúbb nem. De ha akksi kell olcsóbban a boltinál, szerintem tudok neked segíteni:)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák