Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szotyika77

    aktív tag

    válasz bepken #141924 üzenetére

    Mi anno a Kikával jártunk úgy, hogy vettünk egy fotelt, ami a cimkén hírdetett méret szerint befért a szekrényünk és a fal közé, viszont amikor hazavittük, kibontottuk, és betoltuk volna a helyére akkor szembesültünk vele, hogy 1-1cm miatt nem fér el, és sajnos a szekrényt és a falat se tudtuk arrébb tolni, így visszavittük még aznap a kikába, szépen visszacsomagolva a zacsijába. Majd a vevőszolgálatos kishölgy mondta nekünk, hogy nem tudják visszavenni, mert ki lett bontva. Na ott durrant el az agyam, hogy 1. a fotel nem felel meg a hírdetett méreteknek, szóval először ők basztak át minket, ha kiírják normálisan a méretet akkor nem veszem meg. 2. Kibontás nélkül nem tudom betenni a helyére, hogy jó-e. Ráadásul rá se ültünk, mivel nem lett jó.
    Így hosszas huzavona utan, mikor már a főnökét hivattam, meg az áruházvezetőt, akkor mondta hogy utalvány formájában adják vissza az árát. Akkor megint mondtam neki, hogy én innen semmit nem veszek már, az biztos, a pénzt kérném vissza. Nagyduzzogva visszaadta, de ehhez egy panaszkönyves bejegyzés is kellett a kishölgy modora miatt is.
    Mondjuk tényleg nem vettem utána tőlük semmit, mert rá párhónapra bezártak és XXXLutz lettek :D

Új hozzászólás Aktív témák