- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Yettel topik
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- iPhone topik
- Apple Watch
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
Atmil
aktív tag
válasz
#34576640 #3541 üzenetére
Szia!
Fáradj át ide itt készségesen segítenek. [link]
A hűtőd valószínűleg kevés lesz. Olvasd el a linkelt topic összefoglalóját az segít és utána tedd fel a kérdésedet. Az biztos, hogy mindent kézzel kell beállítani auto feszen nem szabad hagyni.Pityu. A két procit nem igazán kellene összehasonlítani, mert nem egy súlycsoportban játszanak.
Intel i5 7500 65w tdp VS i7-6700k 95w tdp -
Pityu.
nagyúr
válasz
#34576640 #3538 üzenetére
Nekem egyszer volt artic hűtőm nekem nem kéne többet,a cpu meg állítólag a max 100fokot is bírná vagyis ha addig menne fel,de olvasom most neten másnak is van ilyen 79-80 fok problémája.Tuningolva van amúgy a proci?Lehet jobb lenne egy jobb hűtő én az articot annak idején egy cooler masterra cseréltem.
Van egy olyan program,hogy msi command center ki lehet rakni ilyen kicsiben az asztalra
-
Pityu.
nagyúr
válasz
#34576640 #3536 üzenetére
cpu hűtőt azt már írtad milyen van rajta?Mondom anno valahol írták a hőfok attól is függ a processzor kupakja alatt az intelnek milyenre sikerül a pasztázás,vagy mivel kenik be.Mert a fém kupak alatt is van pasztázás a nagy tuningosok azt is le szokták venni és alatta újra pasztázzák jobb minőségű pasztával,de az ugye garancia vesztéssel jár.
-
Pityu.
nagyúr
válasz
#34576640 #3531 üzenetére
Figyelj ha a fenti képen lévő adatok tényleg terhelés alattiak akkor ezek a hőfokok nem rosszak,de gyanús nekem,hogy ez terhelt állapot lenne mert akkor inkább lenne min 50 fok magonként.Egyébként azt mondják a processzor kupak alatti paszta sem mindegy milyen vagy az intelnek,hogy sikerül pasztáznia,van aminek jobb hőfokai vannak van aminbek rosszabb,és azt is mondják ha kicsit szarabb a proci kupak alatt a pasztázás akkor mindegy milyen hűtőt pakolsz rá nem fogja az sem hatékonyabban lehűteni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sweet.tv - internetes TV
- Trollok komolyan
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- OTP Bank topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) G.Skill Trident Z RGB 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Samsung Galaxy S23PLUS 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged