Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C^^

    őstag

    válasz Fáraó #354 üzenetére

    cstrike/cfg mappaba letrehozol egy ''tetszolegesnevu.cfg'' filet. Ebbe beleirsz mindent, amit bindelni, allitani szeretnel. (pl. sv_pausable 1). aztan fogod a valve.rc filet, es a vegere odairod, hogy:
    exec tetszolegesnevu.cfg

    Mani admin plugin: olyasmi, mint 1.6nal a clanmod vagy az AMX mod. Kulonbozo jopofa, vagy eppen admin munkajat elosegito funkciok vannak benne. Pl. palyaszavazas, hanglejatszas, teleport, szerverbeallitas 1-2 gombnyomassal consolos bohockodas helyett, stb.

  • satomee

    senior tag

    válasz Fáraó #354 üzenetére

    A god módot nem használtam még,de gondolom az ''sv_cheats 1'' console-ba történő beírása után csak simán ''god 1'' oszt hali...
    1. A X:\Program Files\Steam\SteamApps\neved\counter-strike source\cstrike\cfg\config.cfg file-ba kell beirnod hogy mit mihez akarsz rendelni,ugyanabban a formában mint a console-ban (bind ''billentyu'' utasitas).
    2. Elvileg a cstrike mappában kéne lennie egy sounds mappának,ott keresd a customokat (a látogatott szervertől függ hogy mappába rendezve tölti e le vagy ömlesztve a többi közé)
    3. Ez egy kezelőfelület,amit a megfelelő jogosultsággal rendelkező emberkék láthatnak/használhatnak.Sok mindenre jó,tulajdonképpen egy átlátható menürendszer,ami lehetővé teszi hogy ne kelljen console-ba irkálni parancsokat,és rengeteg funbkcióval gazdagítja a játékot,pl szavazás,fogadás,fegyverek tiltása,statisztikák,stb-mindezt menüből.
    Ha valahol hülyeséget írtam majd valaki kijavít... :DDD
    Na ezt jó sokáig írtam,úgy látom...

    [Szerkesztve]

    ...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Új hozzászólás Aktív témák