Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fáraó

    őstag

    Nekem PIII(Tua)Cel 1.2@1.5, 512MB RAM, GF4200 64MB van. 640X480-ban, az advanced min.-on. Otthon játszok ált. 3 vs. 3 vagy esetleg 5 vs. 5, s az FPS 20-50 között jár. Netre ha felmegyek akkor a gyors mozgásokat a szg. nem tudja kellő időben megjeleníteni, beszaggat, s vmikor már a fal mögött lőnek le :((( .
    Talán most kapok a havertól egy Sempron 2600+-ost, DDR-t és deszkát, hátha jobb lesz :D
    A God módot hogy lehet bekapcsolni?
    Plusz az sv_pausable 0-t állandó 1-es értékre átírni? Van vhol erre egy .cfg fájl amit szerkeszteni lehet? És még három extra kérdés:
    1. Hol lehet billentyűhöz (állandóra) utasítást kötni? Pl. Azt szeretném hogy egy billentyűhöz kötve lejátsza a botok szövegét (pl.I see the delivery boy)
    2. Tudom ha felmegyek egy szerverre vhol vannak custom sounds-ok. Ha a consolba beírom a soundlist-et egy csomó hang kijön, de én csak a custom-okat keresem. Azok hol vannak?
    3. Mini_admin_plugin mire jó? Ez tartalmazza a VAC-ot? A sounds\admin_plugin-be ugyan vannak hangok, mindet ide tölt le. Mire való ezen kívül?
    Bocsi, még nem tudom moddolni a CSS-t, de szeretném megtanulni (pl. új skin)

    VIGYORRRGAZMUS.....

Új hozzászólás Aktív témák