Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frensys

    tag

    válasz blattida #958 üzenetére

    Nem tudom mit kell itt fokázni a másikat,nem akarok képet felrakni és kész,az meg szimpla rosszindulat hogy ha abból indul ki az ember hogy jaa azért nem rak fel biztos mert nem mond igazat!

    Leirtam most is leirom 4-szerre,töröltem már réges rég az összes karantént már akkor amikor elegem lett ebből igy nincs mit lefényképezni printscreenel,a másik meg hogy azt se muszály elhinni de igy van hidd el hogy a comodo amiben elvileg van kémprogramvédelem semmire nem jó,fentvan a comodo minden bevan állitva alapértéken,és ugye mászkál igen az ember crack oldalakra és onnan ömlenek a kémprogramok,na mondom poénból egy spybotot és spyware doctort lefuttatok pár ilyen oldal nézegetése után,erre rengeteg low és high fokozatű kémprogrammal lett tele a winyóm,ami odáig nem volt rajta,mert fentvolt a spyware doctor odáig amig a comodot fel nem raktam és mindig futattam midnennap,de a valós védelme a spyware doctornak nem engedett be egy kémprogramot se!Igy amikor comodo felkerült és úgy ahogy mindig idáig is látogattam a crack oldalakat,feltettem a spyware doctort és spybotot hátha van kémprogram,erre ömlöttek a találatok.ennyi!Amúgy a virusbejövés is továbbfolytatódott,tegnap szász százalékra leirtott mindent a comodo,törölt a szokára szerint és utána nem talált semmit manuálsian kétszer is lefutattam,ezután mikor cack oldalakon voltam és utána manuálusan megint lefutattam a comodot,talált 12 féle kártevőt és persze csak karantén vagy törölni tudta volna,mármint a fájlt törölni és nem a virust!

    Tehát megint beengedett egy csomo virust 12 félét és ez 140 fájomat ferzőte meg!

    Tehát a valós virusvédelme és kémprogramvédelme egy nagy nulla!!Legyen igy úgy tesztgyőztes,én rászántam egy hetet hogy ezeket megtapasztalhassam.

    Ennyilehet bántani engem,lehet most irni hogy nem mondok igazat,miért tenném,én azért jöttem ide fel hogy leirjam ezeket,hátha más is tapasztalta ezt.

    Ennyi

Új hozzászólás Aktív témák