Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Czimby #10107 üzenetére

    Anker SoundCore 2 is elméletileg a Tribit és Earfun ligájában játszik.
    Kicsit kompakt hordozható és jó akku idő, de főként az a garancia miatt ajánlottam az amazont. Mert nem sok különbség van árban, de a 18 hónap earfun garancia azért nem mindegy.

    Igen persze alacsony hangerőn is telt az Earfun Go hangja, mikor elsőnek meglett és benyomtam rajta a Billie Jean számot pislogtam mint hal a szatyorba hogy remeg a hangszóró a kezemben! :D
    Már akkor éreztem nem bántam meg a vásárlást, mert ráuntam arra is hogy mindig vásárlak hangszórót, aztán ha nem szól jó eladóm és venni kell másikat.
    Igy hogy a EARGO valóban jól szól, és az akku is sokat bir nem volt kockázat vállalás.
    Viz és porálló igy fürdés közben is lazán magammal vihetem, de eső/munka esetén is befogható használatra.

    Sajnos a bluetooth hangszóróknál az egyik gond ha van egy sikeres széria csak egy adott idáig van gyártó soron.
    Lehet az Earfun Go is kifutó széria, talán azért van europába készlet hiány belőle.
    De a Bluetooth 5.0 és a 24 órás akku üzzemidőért hatalmas plusz pont jár.

    Egy utolsó konfluzió, talán épp azon nevettem mikor láttam hogy a 20-30 euros nagy része már minimum BT 4.2 de nagy részük 5.0 tartalmaz.
    Erre ott a Dockin D Fine ami 100 euro felett megy és még is a filléres 4.0 bluetooth kapcsolatot használja.
    Igy hogy a olcsó hangszórók is játszni könnyedséggel megkapják az 5.0-át bele gondolni se merek mennyi lehet az ellőállitási költsége.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák