Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekzol

    tag

    válasz FragMaster #522 üzenetére

    Szia,
    A két model szerintem kb. ua. kivéve a hangvezérlés és esetleg a hozzáadott töltő. Mindkettő 1 mikrofonos így a specifikációban szereplő szélzaj csökkentés csak elméleti dolog, viszont így kevesebbet fogyaszt (az M155 utódjában az M165-ben már 2 mikrofon van...).
    M155-ről nincs tapasztalatom viszont M25-öt vettem a feleségemnek kb. 2 éve, és ő nagyon szereti.
    Sajnos nagy a fülkagylóm így ezek a szilikon "bigyóval" való beékelés a fülbe nálam nem járható, a rápattintható kampóval pedig még nem próbáltam, olyan öszvér megoldásnak tűnik.
    Nekem a "csak" kampós modellek váltak be mint pl. az M20 amit nagy megelégedettséggel használok a kocsiban (ilyen még az ML18, ML20, Explorer 50, Explorer 10 stb.). Néha elkelne egy kicsit nagyobb hangerő, ez hívás/vonal függő.
    Amikor az M25-öt vettem akkor a nagy testvére az M55 volt, de nekem nem ért a speckó alapján 3 ezerrel többet (az M20-nál pedig az M50 de nekem nem kellettek a plusz funkciók ott sem)
    A hatósugárral ezeknél lehet baj, olvastam olyat, hogy az ellenkező oldali zsebben vagy hátizsákban volt a telefon és már szakadozott a vonal.
    Fogyasztás tekintetében szerintem nagyon jók ezek a pici kütyük, én mindennap de csak pár percig használom a kocsiban és kikapcsolom mikor nem vezetek mert az M20 Deep Sleep-et nem tud és így kb. 2 hétig elvagyok töltés nélkül. Szerintem a kis fogyasztás az ára a hatósugárbeli problémáknak.
    A hangminőség szerintem nagyon relatív ezeknél a kütyüknél. Ha rákeresel itt a fórumon, volt aki az M50 - M55-ről nagyon elismerően nyilatkozott, másnak az M55 modell nem ütötte meg az elvárt szintet és beruházott egy huszonpár ezer Ft-os többmikrofonos modellre.
    Az M25 már régebbi modell, az előtted való hozzászólásban ajánlott M70 szerintem kb. ugyanaz de újabb, érdemes lehet megnézni. (bár hangvezérlést úgy látom nem tud de az M25 sem). Mondom ezt úgy, hogy ember legyen a talpán aki a Plantronics modellszámozását könnyen átlátja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák