Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz norbert1998 #90307 üzenetére

    Nekem KGFB 57-be megállt, amikor fél éves volt a jogsim, első autóra BMW-re és Budapesti lakcímmel...elég sokmindentől függ a költségszámítás, de azt hiszem, hogy ez a legrosszabb variációk közt van.

    Most fizettem másodjára az évest, március végén, nem volt semmilyen balesetem, de sajnos az emelések miatt nem csökkent...újra 57k.

    Ma 15 perce gurulgattam az úton, tempomat, 112-vel, erre beerőszakoskodni látszott egy ukrán kisbusz, na mondom akkor megyek is le előle, mert idióták, lemegyek, jön mögöttem 5 méterre a vendégmunkásokkal,
    jó, mondom akkor gyorsuljunk meg "picit" (nem írok számot), de eltűntek :DDD

    Múltkor 70 határos úton már 4-5 autóval mögöttem is mintha levillogást véltem volna felfedezni, miközben mind a két sáv haladt rendesen, max fél autónyi közökkel. Mondom ez tök hülye, ráadásul az M5 kivezetőn pár perc múlva VEDA is van. Mikor mindenki megunta, inkább bekínlódott szélső sávba, had menjen elven, elért mögém. Valami Nissan SUV volt, fehér, új. Gondolom látta, hogy kék-fehér, aztán nem mert séróból villogni, úgy is majd nyomom én is, vészindexelt kettőt, természetesen nem mentem le, lévén továbbra se volt igazából hova...pár száz méter után kitalálta, hogy meghozza élete legrosszabb döntését és levillog egy Bimmert. :D
    Na ekkor jött el a pillanat, megtanítom vezetni (hatszáz villogás után). Eltelt egy fél km, lett hely, megindultam picit, már jött is hatásszünettel, na abban a gyorsulni látszó nyugodt pillanatban teszteltem az új fékeket, közben tükrőt nézve és 4-esben, reakcióra várva...kellett neki bő 1 sec, mire leesett, hogy ő ma nem fog gyorsan menni, gondolom fékezett és lemaradt 100 méterre a 10-ből, aztán én jobbra tartva robogtam a trafi alá 70-el, aztán mellettem bocsánatot kérve integetve ment el 75-el kb. Nő volt, szerintem pippantásért kapta a kocsit és a jogsit is, de volt egy valódi leckéje.
    Sosem gondoltam volna, hogy ezzel kell este 6-kor szarakodjak, úton sütizőbe.

    Sass: Az ilyen minden autóban így viselkedne, hidd el, csak azzal nem tudna így menni és megdöglene benne. Egyébként én is van, hogy ideges vagyok, de akkor csak durvábban indulok el (kicsit keresztbe), nem megyek neki senkinek, semmi, aztán a 3-ik után megsajnálom a kocsit, aztán annyi...nincs olyan aki nem kínlódott még egy rossz napon a kocsijában a km-es sorban.

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák