- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Az Exynos 2600 az első 2 nm-es mobilchip
- Mobil flották
- iPhone topik
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
5leteseN
senior tag
válasz
TcK-BOY* #87542 üzenetére
A GPU-Z program Sensors "füle" alatt szinte mindegyik főbb VGA rész hőmérsékletét meg tudod nézni, talán a VRM(fesz-szabályzók) érték nincs, mert azt gyárilag sem szokták mérőelemmel ellátni.
A GPU-Z-ben ott sok feszültség és teljesítmény felvétel is le van bontva, külön az alaplapi és +tápcsati fesz/teljesítmény szintjéig!
Ha azokat berakod, akkor könnyebb lesz segíteni. mindezektől függetlenül szerintem valami alapvető(egyszerű) gond van.
Végig kell nézni lépésről lépésre. Valami "fa-ék" lesz a végén...Például, egynek: Nincs eltömődve a hűtőbordák közötti légút? Bámulatos mennyiségű "por-cica" tud évek alatt összegyűlni!
-
Csupingo
veterán
-
Csupingo
veterán
válasz
TcK-BOY* #87536 üzenetére
Jól szellőző házban van? Játék alatt milyen meleg? Nem csak a menüben kap nagyobb terhelést? Mennyivel forognak ilyenkor a ventilátorok a kártyán? Talán alapból a "csendes üzem" a gyári beállítás, ezért halkabb, de melegebb. Talán itt is, vagy a kártya topikjában tudnak segíteni, kicsit magasabb ventilátor fordulatszámot beállítani, vagy a gpu feszültséget visszavenni, azzal még lehet javítani a hőfokon.
Ha gap padot is cseréltél, akkor talán kicsivel vastagabb a kelleténél és azért melegszik jobban a gpu.
-
TcK-BOY*
tag
válasz
TcK-BOY* #87494 üzenetére
Sziasztok,
A problémám továbbra is fennál. A gép lekapcsolás, egyenlőre megszünt(táp csere megvolt teljesen újra).
A vga kapott újj Arctic padokat, és MX4 pasztát, de játék alatt a hőfok semmit nem javult.
Alapjáraton 25-30C ami javult(35-40volt), de amint belépek Counter-Strikeba ugyanúgy felmegy 81Cra már a menüben.
Valami tipp? Ez VGA hiba lenne?
Próbáltam többféle Adrenalin programot már.
Új hozzászólás Aktív témák
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Építő/felújító topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- PlayStation 5
- Az Exynos 2600 az első 2 nm-es mobilchip
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Battlefield 6
- DOOM - The Dark Ages
- Óra topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest