- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Yettel topik
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Íme az új Android Auto!
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
Új hozzászólás Aktív témák
-
gege71.hu
addikt
Fujitsu Siemens T830, ha agsm annyira fontos. Nekem n560 van. Az a 640x480as felbontásával nagyon zsír. wifi, gps, brúútúúúsz stb megvan. SPB utilprogijjal nahyon barátságosan kezelhető masina.
t830 a telefon miatt elgondolkodtatott de tavaj még drága volt mikor az n560at vettem, majd talan az n91 nokiám leváltom vele, ma már ujonnan olcsobb v kb egy árban van a 2.képek az n560ról szkríínsotilag:
[link] -
cousin333
addikt
Egy típust még javallnék megfontolásra: Pocket Loox n560. Ez nem tud GSM-et. Viszont 3,5"-os, 640x480-as kijelzője van, ami szintén csábító (a 620 MHz-es prociról nem is beszélve)...
Én is hasonló választási folyamaton mentem keresztül, de végül győzött a mindent-egybe szemlélet, és agy Asus P535 mellett döntöttem. Az én verziómon már alapból Windows Mobile 6 Professional van, de a régebbiekhez is ingyen letölthető.
-
Red@Arc
tag
1.Igen
2. Sűrűn nem. Ebben az évben iGO-ra volt áprilisban és júniusban. Eddig ingyenesen. A NavNGo filozófiát vált és várhatóan a térképfrissítésekért fizetni kell majd. A budapesti zavaros helyzetet nem tudja követni.
3. Speedcam = http://www.pdacafe.hu/speedcam-informacios-adatbazis-az-igo-navigacios-szoftverhez.html -
Peet210
őstag
Nosa teszteket el tudod olvasni azok már segítenek. Ha én választanék ezek közül akkor az Asus és az M700 közt vacilálnék. Asust jó minőség és nagy tudás jellemzi. Az Eten M700-nak meg van qwerty bill. A multimidiás anyagokkal jobban boldugul a nagyobb proci, így az A702 és a P3300 kiesett, de ha nem fontos akkor nem estek ki.
Döntsd el, hogy mire is akarod használni, fontos-e a nagy teljesítmény, stb...
Egyébként az összehasomlításnál az X500+ szerepel ami már jobb és drágább mint az X500 (ha ez is játtszik akkor X500+). -
rumos14
nagyúr
nemtom ezek nehéz kérdések. olvasd el mindegyiknek a tesztjét legalább itt a ph-n és gondold végig hogy melyikben vannak meg leginkább azok a fícsörök amik neked kellenek, kell-e 520 mhz-es intel proci (p535) vagy elég a 200-as TI (Artemis). ha bp-i vagy, sztem menj el a speedshop-ba, ott kis is van rakva 1-2 ilyen gép és biztos segítenek a választásban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Windows 10
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Windows 11
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Yettel topik
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkCentre M720s SFF / M920T tower -Számla, garancia, WIN11
- Asus TUF 16 FA607PI - 16" 2,5K 165Hz - Ryzen 9 7845HX - 32GB - 1TB - RTX 4070 - Win11 - 1,5 év gari
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- Szinte új, minőségi, állítható ritkítóolló
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest