Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz ottkar #4106 üzenetére

    Neked/nekünk tényleg eszünkbe se jut natúr odaadni a képeket, de ha "mama v. papa" bemegy kinyomtattatni a fiúcska nyári táborozási képeit, akkor ált nem cd-n/usb/dvd-n viszik méretre színre PS-sel igazítva a díjnyertes témát, hanem ált. a gép memkariján, ahogy a ccd-ről leesett.
    Namármost a kevésbé rendes,kedves, hozzáértő "szaki" fogja -> betolja a leolvasóba -> kijelöli mind -> automéretezés > auto színhangolás -> és mehet a nyomat -> kész -> lehet elérni a pénzt és menni elszívni egy cigit az amúgyse túl hosszú munkaidőben

    Önkiszolgáló gép is meglehetősen sok van, kodaknál, Fuji boltban is láttam és most nem jut eszembe de vmi Photohallhoz hasonló vegyesboltban is. Ezek ált egy műanyag házba öntött butított pc-t jelentenek egy hozzákötött nagy papírtáras és patronos fotónyomtatóval elég gyakran szép/bűnronda piros színben (én eddig nagyrészt ilyet láttam).

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák