- 6 év biztonsági támogatást ígér a Motorola
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Mobil flották
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
stvnppp #10209 üzenetére
formázni kellett volna a merevlemezt/particiót, mielőtt felhúztad a win 7 oprendszert és nem csak simán ráhúzni a korábban telepített vista verzióra!
ellenőrizd az alábbi beállításokat; számítógép -> jobb klikk -> tulajdonságok -> rendszervédelem -> speciális -> indítás és helyreállítás; beállítások -> alapértelmezett operációs rendszer / rendszerek listájának megjelenítése -
válasz
stvnppp #9932 üzenetére
a vista illesztők általában jók win 7 alá - végszükség esetén vista (sp2) kompatibilis módban telepítve! a win 7 amúgy is már alapból sok hardvert/eszközt felismer majd, illetve talál majd hozzájuk friss illesztőt a netes adatbázisban!
f5n notit használok win 7 oprendszer alatt, ahhoz is csak vista illesztők vannak, minden frankón működik! már a win 7 rc idejében sem volt gond, azóta a végleges verzióval meg pláne nincs! -
utánvétel
aktív tag
-
válasz
stvnppp #8375 üzenetére
bő egy hete van meg nekem az említett router, nekem is azért kellett, mert az előző g szabványos nem vitte át wifi kapcsolaton a 30/3 netet.
n - n párosítás estén wifi kapcsolaton az elméleti korlát alapban 75-80 mbit/s környékén van, de ez több összetevő függvénye, így látatlanban mindig csak jósolgatni lehet adott router és wifi modul párosításakor...
én elégedett vagyok a router tekintetében, ár/érték arányban kifogástalan vétel volt!
az apróbbik notimban lévő intel 4965agn modult szereti, az már biztos!
az asus notiban lévő atheros ar5007eg modul által használatos super-g kiterjesztést viszont nem kezeli, így csak sima g átvitel van bő 20 mbit/s sebesség környékén.
az előző (asus) router kezelte a fent említett kiterjesztést, és 28 mbit/s kihozható volt az asus noti moduljával. -
válasz
stvnppp #8373 üzenetére
link ; link
wifi besorolás; link
manapság a g szabvány mondhatni minimum, az n pedig a jelenlegi csúcs, mint a linkelt táblázatban is láthatod, g üzemmódban 54 mbit/s a névleges maximális sebesség, ami a gyakorlatban alapban ~ 20 mbit/s átvitelre képes, az atheros különböző kiterjesztéseket is kezel (például super-g), amivel akár ~ 28 mbit/s sebességre is feltornázható a valós átvitel. ehhez persze olyan ellenoldal kell (például router), ami szintén kezeli az adott kiterjesztést! az n szabvány esetében 300 mbit/s a névleges maximális sebesség, a valós átvitel pedig ~ 75 mbit/s - ez is feltornázható különböző kiterjesztésekkel valamivel gyorsabb átvitelre!
ha a neted sebessége 30 mbit/s vagy attól gyorsabb, és teljes egészében át akarod vinni wifi kapcsolaton, akkor n szabványos ellenoldal (például router) kell, ellenkező esetben elég a g is! -
válasz
stvnppp #5614 üzenetére
ha 2 * 1 gb modulból áll a 2 gb memória, akkor az alábbi programmal (is) tudod ellenőrizni, hogy dual channel módban mennek, vagy sem; CPU-Z (1.46)
letöltöd, kicsomagolod, futtatod (telepíteni nem kell) és a "Memory" fülön; Channels # Dual (vagy sem)
az "SPD" fülön a lehúzható "Slot" részben tudod ellenőrizni, hogy 1 vagy 2 modul van a notidban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Arch Linux
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Óra topik
- Rágyúr a macOS-re a 3DMark
- 6 év biztonsági támogatást ígér a Motorola
- Motoros topic
- MasterDeeJay: SATA to SAS adapter
- Milyen légkondit a lakásba?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Inspiron 14 7440 2-in-1 14" FHD+ IPS érintő Core 5 120U 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjolv gar
- Acer Nitro AN515-57 15.6" FHD IPS i5-11400H RTX 3060 16GB DDR4 512GB NVMe gar
- HP core i5-ös fémházas Folio 9470m kifogástalan állapotban!! AkciÓÓ!
- A legolcsóbb!!! Dell Latitude 6. gen. core i5-ös notebook olcsón!!!! AkciÓÓ!
- Olcsó Laptop! Dell Latitude 7280. I5 7300U / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- AKCIÓ! Apple MacBook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB 560X 4GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest