Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple iPhone 17 - alap
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- iPhone topik
- Garmin Fenix 8 Pro - nézz az ég felé!
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
Teasüti
#4422
üzenetére
ATX táp tapasztalat:
Amit én használtam régebben, az csak akkor adta stabilan az 5V-ot , ha volt rajta valami "komolyabb" terhelés.
Ezért én az 5V-os vezetékre tettem egy 12V-os autó izzót (hogy ne süsse ki a szemem 12 V-on), ami elég terhelés volt, és így már stabil feszt adott. Persze lehet, hogy a mostani tápokra ez már nem igaz. Vagy ha pl. a led sort is ez hajtja, akkor eleve van terhelés.
A házba építéssel nagyon vigyázz! A nano vezetékei kimennek, ha valami gond van, az valakinek az életébe és a Te börtönödbe kerülhet! Ha csak BT kapcsolat van a külvilággal, akkor az más.
Én is ezért csak 48V-ig vagyok hajlandó elmenni, mert ha valaki töketlen elkezdi babrálni és baj lesz, engem csuknak le. Ezért 230V kapcsolgatásához én kizárólag a SONOFF-ot
(http://www.ebay.com/itm/Sonoff-ITEAD-WiFi-Wireless-Smart-Switch-Module-ABS-Shell-Socket-for-DIY-Home-/182145570833?hash=item2a68b8d811:g:7GkAAOSwR5dXRGWF) használom.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 512GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Lenovo E490 Notebook i7/16/500
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi Redmi Note 9 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
ekkold

