Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz bacus #1077 üzenetére

    A tápfesz dolgot már megbeszéltük a többiekkel, hogy így a legegyszerűbb/legjobb, hogy 8-9V fölötti tápot az lm2596-ra kötni, hogy arról kapjon az Arduino fix 5V-ot.

    Nem is annyira az összeg (bár most így +5-600,- lesz az amúgy sem olcsó összesség), hanem nem egyszerű eljutnom a boltba, de megoldom majd.

    Rajta lógnak majd a led-ek lábán, igen. Zsugorcsövezni is fogok. Nem kis munka, de szeretem csinálni, és nyák-nak meg nincs ehhez kedvem/időm nekiállni. A következő valamihez már lehet, hogy csináltatok valakivel, csak macerás keresni valakit, még így fórumon is, de az még odébb van.

    gyapo11 és tvamos: na, meg tudtam mérni a saját multiméteremmel, ezzel lehet mérni. :) A 6 db párhuzamosan kötött ledeken 24mA áram folyik, a másik 7 led-en pedig 20mA. Ezzel már lehet kezdeni valamit? Feszültségeket nem mértem, vagy megmérjem azokat is? Vagy maradjunk abban, hogy majd ha megjönnek a kék led-ek, és ezzel már ne foglalkozzunk?

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák