Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadeofme

    tag

    válasz PaladiN #5029 üzenetére

    Ma lecsekkoltam a lloyds-ot + a számlámra is ránéztem.
    Tényleg van ingyenes számla is. A silver account-nál meg tényleg csomó extra benne van még a havi 8 fontban (amiről azt hittem, h szimplán csak "számlavezetési díj", mint otthon, úgyhogy utána sem néztem az egyéb opcióknak).
    A mobil biztosítása is benne van ingyen, de ha elveszik/ellopják/tönkremegy/stb. 30 fontot le kell csengetni a kártérítés díjaként. Na most ez olyan telónál jó, amelyik többet ér, enyém sajna még annyit sem.
    Autóbiztosítás is jó lenne, ha lenne autóm.
    Lakásbiztosítás detto.
    Money transfer card-ra hál'Istennek nincs szükség.
    Az egyetlen hasznos dolog számomra a Travel money card lenne, de sajna még távol állok az utazgatástól is. (Max. haza, de mire ott euro lesz. :D Forintom meg van egy kicsi az otthoni számlámon.)
    Amúgy a banki szolga helyből a silver accountba rakott, meg a honlap is a friss UK rezidenseknek ezt a csomagot ajánlja, véletlenül sem az ingyeneset. (Másfél éve lövésem sem volt a dolgokról, egy barátom segített intézkedni.) Lehet át is jelentkezem az ingyenesbe, ha már úgysem használom az extra szolgáltatásokat.
    Milyen üzleti kapcsolatra gondoltál? Nőt is lízingelsz? :DDD Amúgy meg max egy sört fizetek. :D

    Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Új hozzászólás Aktív témák