Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz nggabi #1099 üzenetére

    Mint mondtam, nem értenéd úgy se, mert sznob **** vagy. ;)
    Egy kétmagossal sem tudom a 3 perces mondandómat 1-2 perc alatt elmondani. Egy másfél órás filmet se tudnék vele 1 óra alatt megnézni (mondjuk filmet nem nézek telefonon, de aki igen, arra tuti ugyanez igaz). Az 50 perces zenealbum se fog lemenni 20-30 perc alatt, hiába a 2 mag. Valszeg egy kétmagoson navigálva se tenném meg gyorsabban az utat, mint egy 1 magos 600mhz-essel. A jegyzetelés sem hiszem hogy gyorsabb lenne a 2 mag miatt. Asszem a fórumot (vagy bármely más weboldalt) se tudnám gyorsabban átolvasni. Az 5-600 oldalas könyvek olvasása se hinném hogy gyorsabban történne. Vagy pl. gondolod egy 2 magoson használt Sport Tracker progi kevesebb időt mutatna ugyanakkora táv lefutása/lekerekezése után mint az 1 magoson? Egy 2 magoson a zseblámpa app dupla erővel világít? Gyorsabban megkapom a méleket rajta? A holnapi névnapokat a 2 magos már mára mutatja? A naptárat nézve a 2 magoson gyorsabban eljön a karácsony? Geoládát is tuti gyorsabban találnám meg ha 2 mag lenne? Soroljam még??? Jaaa, hogy az appdrawerben a 100 ikont nem 0,5 mp alatt tekerem végig hanem csak 0,4??? Értem. Köszi. :R

    ui: Már csak arra lennék kíváncsi, hogy nyáron 1 póló meg 1 rövidgatyó mellett hová teszed a tepsit? Vagy egy farmer és egy ing(póló mellett? Meg amúgy is. Mindig viszel vmi táskát magaddal? Ez egyébként tényleg érdekel. Mert nekem ha hiszed, ha nem, néha már a penge is kicsit zavaró néha (ruházat függő), ennél is fosok hogy ne törjön/repedjen a kijelző.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák