-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
wwenigma
Jómunkásember
Nincs baj a stock rommal tovabbra sem.
Latszik hogy nem olvastal bele a forumjába de inkabb ne is tedd, felesleges. Sok hiba van benne, mivel probalgatjak a sracok a CM/Mokee romokat. Vegyel inkabb egy Redmi 1S-t, az kiforrott, megbizhato.
Sanyesz.: milyen övön aluli ütés? Esetleg melyik kép nem megfelelő számodra?
-
Sanyesz.
őstag
"Lett volna még a ZTE V5 is, de több helyen azt olvastam, hogy elég bugos a szoftvere és a kamera képei (,amiket találtam) elég zajosak"
Ajaj. Ez övön aluli ütés volt itt pár fórumtársnak.
Szerintem próbálj rá a Cubot s168-ra. Ha nem jön be, max. eladod. Nagyot nem fogsz veszteni rajta.
-
wwenigma
Jómunkásember
Érdekelnének milyen bugokról olvastál, a topikjaba szivesen segitunk.
ui: [link]
Van jobb de rosszabb is... ha jo kepeket akarsz csinalni akkor fenykepezogep kell hozza. Ugyancsak fenykepezogep kell hozza ha 1-2 négyzetméteres posztereket akarsz nyomtatni a készult képekből, ahhoz valóban nem megfelelő. 10*15-ös méretben előhívásra meg bőven elég.
-
paulkaresz
aktív tag
Szia!
Én biztosan nem foglak győzködni,de nekem volt ZTE és egyszerűen nem gondolom azt hogy akár csak pariban lenne a másik kettővel,szerintem körökkel jobb azoknál,az akkuidőt nem is említve.Inkább olvass bele a fórumába,van bugmentes rom,és a kamerája is a jobbak közé tartozik. Akár itthon akár külföldön lényegesen komolyabb közössége van.
-
sasa311
veterán
Ebben az árban szerintem kb. semmit nem találsz ami a kritéiumaidnak - akár egyesével is - megfelelne.
Nekünk 2 db Op3n Dott is van, én nagyon jó vételnek tartom 2 év hazai garival. Vannak gyerekbetegségei (pl. ha feltöltött le kell venni töltőről mert elkezd merülni...) de összességében szvsz jó.
Viszont az akksi 100%, hogy nem bír ki töltés nélkül 4-6 óra zenét, netezést meg kis játékot... De ezt semmi sem bírja ki ebben az árkategóriában, ehhez durván 3000 körüli akksi kéne vagy nagyobb és még akkor is necce lenne.
NFC, LTE álmodik a nyomor kategória 30K-ért
Az Op3n Dott fényképei középszarok. Nem mondom, hogy pocsék, de nem is egy Sony 13-as, az az 50K-s kategóriában figyel be. A topicjában találsz mintaképeket.
-
wwenigma
Jómunkásember
Kamerájában nem vagyok biztos egyáltalán, illetve szamold hozzá az áfát is. Mindamellett az 1600mAh-s aksija sem kecsegtet sok jóval.
realist: Coolpad F1, ZTE V5, a GPS miatt random MTK-s telót nem javaslok csak erős utánajárással. Ha a Honor6 szóba jöhet az egy simmel és az árával, akkor már inkább egy O+O 16 GB, 95e pénzből nálad van. Esetleg Infocus M512. A fenykepezo fontossaga miatt tesztképeket mindenféleképpen nézz userektől.
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Magic V3 - Fekete- 12/512 GB újszerű + tokok + Gyári honor pen
- Google Pixel 10 256GB - Törött kijelzőüveg - szept. 30-i vásárlás
- szinte új iPhone 17 Pro 256GB cosmic orange kozmosznarancs független Apple 1 év garancia
- iPhone 15 Pro 128GB natural titanium natúr titán független Apple garancia ajándék tok
- Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Kártyafüggetlen, Natúr Titán
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 4166 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Lenovo ThinkPad Z13 G1 (ELKELT)
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- Hp Zbook 15 G5 15,6" FHD/ i7-8850H, 32GB, 512GB SSD, Quadro P2000, Magyar- Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest