- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Yettel topik
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- iPhone topik
- Apple Watch
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
Aktív témák
-
Dikri
aktív tag
Sziasztok!
Tud valaki olyan appot ajánlani, amivel hangosítani tudom a maxhoz képest a hangszorót, külső hangszórót, mikrofont. Köszönöm!
-
Dikri
aktív tag
A go launcher ex van fent nekem is, de a switch widgetből nem müködik a gps. Másnál jó?
Esetleg valami alternatívát tudtok ajánlani. Valami átlátszó feketés gombokra lenne szükségem, hogy megmaradjon az összhatás. Jelenleg igy néz ki.
http://kepfeltoltes.hu/120503/screenshot_2012-05-03_2131_www.kepfeltoltes.hu_.png -
Dikri
aktív tag
válasz
rankesz #39282 üzenetére
Szia!
Én is ezzel szívok
Amit olvastam a call meter 3g ről, annyi, hogy csak a sipdroidon keresztül inditott hivásokat ismeri fel és ha be van állítva nem számolja bele.
Valakinek sikerült esetleg más megoldást találni?A másik kérdés ma tesztelgettem 3g a voip-ét (actionvoip) És elég siralmas. Nem tudom lehet a térerővel volt problémája de alig hallottak. Míg wifin tökéletes volt. Másnak mi a tapasztalata?
-
Dikri
aktív tag
Sziasztok!
Tud valaki ajánlani egy olyan programot, amivel néhány kontaktot ki tudok tenni a kezdő képernyőre híváshoz?
-
Dikri
aktív tag
Erre tud valaki választ?
"Sziasztok!
Most váltottam telefont eddig egy HTC kaisert nyuztam. Most pedig az 1. androidos telefonom van sony xperia s. A régi teloról az SMS-eket átmentettem az ujra az sms backup & restore programmal. És kicsit meglepődtem, mert ugye a régin sorrendben voltak az üzik, úgy mint az emailek. Itt viszont párosítja őket 1-1 telefonszámhoz chat szerüen. Nem találtam lehetőséget átállitani. Milyen SMS kezelő programot érdemes feltenni, ami orvosolja ezt?"
Vagy szokjak hozzá, mert androidon ez a természetes?"Köszi!
-
Dikri
aktív tag
válasz
atillaahun #38631 üzenetére
Ott be van állítva (és verifyed a státusza), mert ugye ha PC-ről telozok, megy a hivószám, de ha telefonról a sip beállitással akkor nem.
Nagy tapasztalatom nincsen még, mert most kezdtem el használni, de én eddig elégedett voltam a hangminöséggel. De majd megfigyelelem ezt a csucsidőt.
-
Dikri
aktív tag
válasz
atillaahun #38628 üzenetére
Hihetetlen, de tényleg működik a számkijelzés számítogépről
Pedig eddig ugy tünt nem megy az sem
Viszont mobilról én szoftver nélkül használom, csak beállítottam a sip-et. Nektek működik úgy is a számkijelzés, ha igen ott mit kell beállítani?atillaahun: Mit értesz 2g/3g alatt. Ha a phone to phonet akkor azt nem. Ha pedig arra gondolsz, hogy a T-mobilos kátyámhoz tartozo, adatforgalommal használom-e? Akkor igen a válaszom rá.
-
Dikri
aktív tag
válasz
mandras81 #38623 üzenetére
Én az AtionVoip-ot használom. Igaz fizetős a vezetékes, br:2Ft, de a mobil csak br:12Ft.
Én ahogy számolgattam ez éri meg a legjobban jelen pillanatban. Egyedül az a hátrányuk, hogy hívoszámot nem küld
Én minimum dijcsomagba is tetettem magam és ezen telefonálgatok. Ráadásul ezt a .... kormány sem tudja megadóztatni. -
Dikri
aktív tag
Sziasztok!
Most váltottam telefont eddig egy HTC kaisert nyuztam. Most pedig az 1. androidos telefonom van sony xperia s. A régi teloról az SMS-eket átmentettem az ujra. És kicsit meglepődtem, mert ugye a régin sorrendben voltak az üzik, úgy mint az emailek. Itt viszont párosítja őket 1-1 telefonszámhoz. Nem találtam lehetőséget átállitani. Milyen SMS kezelő programot érdemes feltenni, ami orvosolja ezt?
-
Dikri
aktív tag
válasz
Zeager #38480 üzenetére
Köszönöm a segítségeket! Első körben a call meter 3g-t kezdtem el nyuzni. De ha jol látom csak összesített adatforgalmat tud mérni, azaz nem tudja különválasztani az "ingyenes wifit" és a hálozaton keresztül forgalmazottat. Ez a My data manager képes rá?
Egyébként nincs egy program ami egyesíti a telefonálást és az adatforgalmat? (lehet sokat várok el egy ingyenes progitól) -
Dikri
aktív tag
Sziasztok!
Hétvégén vásároltam meg az első androidos telefonomat, és lenne néhány kérdésem, elnézést, ha nagyon alap kérdések lesznek. A telefon gyári állapotú T-mobilos Sony Xperia S.
1. Van lehetőség eltüntetni néhány alkalmazásból a google reklámjait? Egyébként ezek offline működnek?
2. Tudtok javasolni valamilyen programot, amivel számoltatni tudnám a havi adatforgalmam ami mobilon jön és a telefonköltségemet?
3. A installált alkalmazások telepítői hova másolodnak, amiket a marketről töltök? Gondolom, ha fizetős egy program el kéne mentenem, hogy ne kelljen újra megvennem, ha törlök mindent a telefonról.Köszönöm.
Aktív témák
Hirdetés
- Eladó konfig! Ryzen 7 7800X3D 2TB SSD 64GB DDR5 RX9070XT 16GB!
- Új, makulátlan állapotú Samsung Galaxy Buds FE, fehér, fél év garancia
- Új, makulátlan állapotú Samsung Galaxy Watch7 44mm ezüst, 2 év garancia
- Új, makulátlan állapotú Samsung Z Fold 6 256GB Tengerészkék, független, 2 év garancia
- Használt TP-Link Deco M4 - AC1200 Router (Mesh-ként is használható)
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- PlayStation Plus Premium előfizetés 3416 Ft / hó áron!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest