Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz meko1 #98935 üzenetére

    Én arra tudok tippelni, hogy az Apk lelkében a manifest fájlban be van téve egy minimum SDK szint... Ha így van, akkor megpróbálhatod kibontani az apk-t (apktool-t ajánlom erre a célra, de akár a mobilos TC is tud ilyet(ha csak a manifest kell!)), majd moddolod a manifestet, visszacsomagolodés újraszignózod pl a ZipSigner android appal (play a barátod.

    Bár ebben az esetben sem biztos, hogy menni fog, hiszen az sdk level nem véletlen van meghatározva néhány appnál. Lehet, hogy régi droidokon nincs még meg az a library stb...

    De a legjobb lenne, ha keresnél/készítenél egy frissebb custom romot a telóra, azzal tuti nem lenne gond. ;) Annó az első droidom (egészen a mai napig használom) egy SG Mini 2 volt, 2.3.6-os GB rendszerrel. Fogtam, csináltam rá egy gyári kernelre épülő cm10.1-es rendszert, és azóta vígan használom. Még a kevés ramot sem érzem meg. Soha nem fagy le, akksi kibírja 2,5-3 napig és mindent fel tudok rá tenni a Playből. Jó, persze az Angry Birds Go picit laggolt rajta, amikor teszteltem a kicsikét, de nincs vele baj. Szóval hajrá! :D

    @Somatom

    Mostmár nagyon érdekel, hogy az ilyet hogy oldják meg. Nem tudsz itt valami mtk expertet, vagy doksit/kernel forrást ajánlani?

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Új hozzászólás Aktív témák