Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz kymco #8412 üzenetére

    Sajnos :( Én nemrég kezdtem el használni az appot. (meg magát az Insta-t is) De Facebook-on azt írja egy magyar instagram közösség csoport,hogy érdemes várni a törléssel. Szerintem én nem hagyok meg semmit hogy felhasználják. közben már ez zajlik: "Olyan ütemben törlik magukat a felhasználók az Instagramról az online médiában elterjedt hírek miatt, hogy alig találni működő szolgáltatást, amely segítségével még idő előtt letölthetnénk minden fotónkat róla. Szinte kivétel nélkül mind elérhetetlen, vagy akadozik. Még a fizetős szolgáltatásoknál is érezni, hogy a szervereik túlterheltek amiatt, hogy ezrek próbálják meg most rajtuk keresztül lementeni és biztonságban tudni teljes Instagram galériájukat. Kíváncsiak leszünk, hogy nyilvánosságra hozzák-e az adatokat, hogy hányan hagyták itt ezt az egyébként remek közösséget a felhasználói feltételek várható, de még be nem következett változásai miatt. NE FELEDJÉTEK! Ezek a változások még nem léptek életbe és pont azért közölték őket idő előtt, hogy még lehetőség legyen a változtatásra! Mi azt javasoljuk mindenkinek, aki a törlésen gondolkozik, hogy várja ki, hogy mi is lesz ennek az egész hajcihőnek a vége! ;)"
    És OFF vége :B

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák