Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eastsider

    nagyúr

    válasz thon73 #2015 üzenetére

    nem egészen így lesz a programom
    inkább úgy, hogy van egy író, aminek több könyve van, de egy könyvet csak egy ír
    szóval rámegyek, hogy Gárdonyi Géza, és kijön az egri csillagok, meg az összes könyve Gárdonyinak, szóval pont fordítva írtad, ahogy én elképzeltem :)

    azt tervesztem,

    A eset:
    hogy alapból az lenne, hogy alapból van ugye két tab, egyiken az összes író, ha átlapozok a másikra az behúzza az összes íróhoz tartozó összes könyvet, ugyanis lehet valaki csak a könyvek között szeretne böngészni, mert pl nem tudjam ki írta, csak a címét.. (nem túl életszerű példa, de a programomnál nagyon is)

    B eset:
    rákattintok egy íróra és behúzza a az ahhoz az íróhoz tartozó könyveket (amiket ő írt). vagyis a JOINolt mezőket.

    utánanéztem kicsit, és lehet futásidőben cserélgetni a tabok tartalmát, úgy hogy a felhasználó ne vegye észre, csak a tartalom változzon (a fragment, de tabokon ne látszódjon semmi)
    [link]
    [link]

    más: foglalkoztál már kamerával készített kép SQLiteban való letárolásával (és lekérdezésével)?
    szerintme BLOB helyett az útvonalat fogom letárolni (ahogy néztem ennek egyszerűbbnek kell lennie, meg hasznosabb is, minden fotós alkalmazás ezt használja). persze itt kezelni kell, ha kitörli a júzer a képet, de szerintem ez nem vészes

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák