Hirdetés
- iPhone topik
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
-
Mobilarena
Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
kormi0312
senior tag
Sziasztok,
Adott egy KM5 média lejátszó, LibreELEC 8.2.1.2 SD kártyára telepítve frissen. Kadenciahelyes lejátszás beállításnál az összefoglalóban lévő "Vertikal blank sync: Let driver choose / disabled" sort sehol sem találom és a tv nem is vált automatikusan 24p-re.
Hangkimenet rész (tv hangszóró HDMI - n keresztül) az alábbi link szerint beállítva : [link]Filmek USB-s külső HDD-ről nézve.
Ami a gond, hogy véletlenszerűen lefagy a rendszer filmezés közben. Ugyanaz a film van hogy az elején, van hogy a közepén fagy le az egész rendszer - viszont olyan is volt hogy elejétől a végéig engedte végignézni lefagyás nélkül.Olvastam más fórumokon is, hogy volt ilyenre példa más típusú média lejátszó esetén is.
ennek esetleg lehet köze az esetemhez? Ez a DRI dolog mire való? Mit javasoltok a fagyások ellen?
Feltettem próba képpen a 8.2.3.1 LibreELEC-et is, de ott is ugyan ezt produkálta. Próbáltam másik SD kártyára is, hiába.Köszönöm szépen előre is a segítséget.
Szerk. : memória szivárgás nincs, bekapcsoltam a monitorozást filmezés közben és állandó 600MB körüli értéket mutatott.
Viszont a CPU terhelés olyan 45-50% között ugrált full HD alatt. Standard desktop alatt, amikor a főmenü volt alap állapotban, akkor is 30% körül írta a terheltséget - ez normális jelenség?
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- iPhone topik
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Gitáros topic
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Yettel topik
- Autós topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- Beszámítás! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Fél konfigurációk
- AKCIÓS!!!GARISS! R5 5600G/RX 6700XT/16 GB/1000 GB SSD/700 W
- Eladó alig egy hónapos ITX irodai konfig i5-14400-32GB RAM- 512GB SSD (számlával és garival)
- AmD - Ryzen5 - ös Gamer - Pc1 - Eladó - Számla - Ready !!
- MÉG ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo Thinkcentre E73 asztali gép eladó
- BESZÁMÍTÁS! Asus X570 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB FRACTAL DESIGN Meshify 2 650W
- LG 49WQ95X-W - 49" NANO IPS 10 Bit - 5120x1440 5K - 144Hz - USB Type-C - HDR 400 - G-Sync - FreeSync
- Getac S410 i5-6300u, G3: i5-8365u, G4: i5-1145G7
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest