- VoLTE/VoWiFi
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ez az egész bullshit. Az NV és az AMD rendelkezik keresztlicenc szerződéssel. Még ha le is jár úgyis megújítják. 3D Stacking technikával nem lehet ekkora teljesítményt kihozni. Ha az NV-nek nem lesz Pascalja 2016-ban, akkor az azért lesz, mert zéró tapasztalattal ugrottak neki a HBM2-nek. A Hynix többször is mondta, hogy előbb mindenki a HBM1-et implementálja.
-
Malibutomi
nagyúr
AMD-nek ez a lepes sehogy sem jott ki jol, pont kozel a csikszelessegvaltas, emiatt nem is volt ertelme gondolom egy full uj lineupot kihozni. Viszont ha meg jobbak is a kartyaik DX12 alatt, mire ez tenylegesen kiderul(hetne), es lesznek jatekok addigra mar a tobbseg kivar a valtasra, nem fogjak kidobalni az NV kartyakat hogy valtsanak. Meg az hogy annyival rosszabbak lennenek az NV-k szerintem nem realis jovokep.
-
#Morcosmedve
veterán
- Mind a kettőtöknek van igaza, de mondjuk, ha GTA V - stb. vel akarok játszani, akkor nekem kevés, hogy DX12-es teljesítmény jó.
- Eleve eddig az a tény, hogy egy db pre alpha játékba jól megy nem valami nagy eredmény, kell 6-8 játék, hogy legalább DX12-ben el lehessen mondani, hogy jó. De továbbra is szükséges feltétel, hogy DX12-ön játszál vele, illetve, a next gen kérdés nyitott.
- Én is Fury-t akartam próbálni, de 210k egy Ti G1, nem ref, nem bazári, így elég nehéz eltántorítani, marad a várakozás.
- Marketinges részben h1mpinek teljesen igaza van. -
h1mpi
félisten
-
TTomax
félisten
Hogyne,hisz ki ne szeretne vesztett pici helyzetben lenni.Az AMDnek minden csak nem jó a mostani helyzet...
(#8854) -Solt-
Ne várj nagy csodákat se az Eizotól,se Delltöl.Azokban sem lesz benne a 20dolcsis modul,mert az on board memoriát nem lehet elektonikával megkerülni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Mesterséges intelligencia topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Cyberpunk 2077
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Milyen processzort vegyek?
- VoLTE/VoWiFi
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen monitort vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Mit tehetsz jogilag, ha átvertek, megkárosítottak a Hardveraprón?
- További aktív témák...
- Eladó használt Gigabyte AMD Radeon HD 6750 videókártya
- Csere-Beszámítás! Sapphire Pure RX 7900XT 20GB Videokártya! Bemutató darab!
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix GTX 1080Ti 11GB GDDR5X Videokártya!
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RTX 5070Ti 16GB GDDR7 Videokártya! Bemutató darab!
- Csere-Beszámítás! PowerColor Red Devil Spectral White RX 9070XT Videokártya! Bemutató Darab!
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix GTX 1080Ti 11GB GDDR5X Videokártya!
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Iphone 16E 128GB Fekete Bontatlan 24 Hónap Garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest