- Yettel topik
- Almás kagylót főznek Cupertinóban
- Google Pixel topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Először lépte át a 400 dollárt az okostelefonok átlagára
- Xiaomi 12 - az izmos 12
- Honor Magic V2 - origami
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
hokuszpk
#39734
üzenetére
Persze ez jogos, sok kérdést felvet ez a dolog,de szerintem ezt nem fogod tudni megvenni bárhol, csak kiemelt partnereknél.
Van Magyarországon is olyan cég, akinél 24 órás felügyelet van mérnökökkel, mennek Intelhez továbbképzésre az adott új cuccokkal kapcsolatban és benne vannak az Intel AWR programjába, azaz soron kívüli alkatrészellátást kapnak..Az nemzetközi futárszolgálattal az EU-s raktárból akár 24 óra.Plusz úgynevezett bizományi értékesítéssel kapnak tudnak raktáron tartani kifizetetlenül limitált mennyiségben alkatrészeket akár eladásra akár garanciális ügyintézésre . Ha ide beballagsz( nem akarok reklámot csinálni) szerintem hamarosan vásárolhatsz 56 magos Cascade-t.
Nem érdekes ez számomra mert leszarom Intelt, csak szerintem ez a CPU ugyan úgy bekerül az adott partnerek véráramába mint a többi akár 28 magos xeon amikre szintén ugyan ezekkel a feltételekkel kell biztosítani garanciát.RT:
Azért probléma hogy AMD nem erőlteti mert szoftveresen és tapasztalatilag pl Vulkanban előrébb járnak a többi gyártónál, hisz valahol az az ő gyermekük és a Dx 12 és a Vulkan nagyon sok elemében egy kaptafára készült és működik jelenleg is.Szerintem tudnának olyan nem teljesen brute force megoldással szolgálni, ami gyorsíthatná a jelenlegi leképezőket.
A konzol hardver egy megrendelésre gyártott termék, más szélesebb lehetőségekkel,lehetne benne Nvidia is vagy Intel is nem számít dekstop PC gaming szempontjából ,nem jelent előnyt semelyik gyártónak sem .
Abu még azon is ki szokott akadni, mikor valamelyik desktop AMD VGA-t hozzák fel hogy az van benne.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- GIGABYTE GeForce VISION RTX 3070 8GB OC GDDR6 256bit LHR (GV-N3070VISION OC-8GD 2.0) Videokártya
- Gigabyte RTX 5070 Ti AERO OC - Garancia 2029.01.06-ig +1 év gyártói garancia
- Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 192bit Videokártya
- XFX RX 6600 XT Speedster SWFT 210 - Radeon RX6600 XT 8GB GDDR6 videokártya
- AMD Radeon RX 480 8GB Garanciával!
- LG 77C4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Bialetti kézi kávéőrlő
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iKing.Hu Apple iPhone 17 Pro Deep Blue ProMotion 120 Hz újszerű 100% akku Apple garancia 202
- Honor 200 Pro - Black - 12/512GB - Új Garanciába cserélt!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



