Hirdetés
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco F7 – bajnokesélyes
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Malibutomi
#16970
üzenetére
A tobbiek jellemzoen nem 5760x1080ban hajtottak oket. Pl Borderlands 2 / Pre-Sequel alatt csikot huzott 100% GPU loadon mindket kartya, namost egy egesz estes hatoras menet siman feler egy tobb oras megszakitas nelkuli bench menetnek.
Egyebkent a G1 egy Cosmos S oldallappal megtamogatva megallt 72-73 fok korul, ami egy 200W valos fogyasztasu, 1420as orajelen jaro G1tol azert annyira nem irrealis 2600-2700rpm korul jaro GPUventikkel, elfogadhato hangerovel.
290x Matrix Platinumrol legen meg egyrol tudok, az viszont ugyanugy megfozi magat mint az enyem. azok a kartyak extrem OCre vannak kitalalva, a gyari huto meg kb arra van, hogy meg lehessen nezni, nem e DOA. Tetejeben halkra/elfogadhatora van hangolva a hutese gyarilag hogy meg rosszabb legyen a helyzet (2800-3000rpm korul vezerelte a ket 100milis ventijet mikozben tulmelegedett a VRAM a GPU miatt). Vizen a topik egyik legjobb 290Xe hofokokra a kozepesen gyenge kepessegu GPU chip ellenere is (1135@1.35V a vege). Mondjuk vizezve mar 1135/1.35on elegge tolja a vizhofokot, en meg a dupla+tripla korrel lehet nem akarok a jelenlegi 750Wnal tobbet raengedni a vizre, ugy mar lehet a 700rpm koruli csendes beallitas nem birna.
Egyebkent harom kijelzovel ugyanez volt a 6950el es a 7850ekkel is, tetejeben utobbi 8 evben az osszes gepem csendre volt hangolva. Viszont, a 970/290Xnel konkretan neztem temp eredmenyeket maxra allitott ventikkel is, amivel viszont a Cosmos open bench korul volt hutesben (hja, 4x1900 SFlex + 2x1200 Antec 140 TwoCool, meg egy 800rpmes NZXT 200as az oldallapon).
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sorozatok
- Bittorrent topik
- Raspberry Pi
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- BIOS topic
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Milyen routert?
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- További aktív témák...
- Eladó Apple iPhone XS 64GB / 12 hó jótállás
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Xiaomi 15 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Huawei P30 Lite / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


