Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz jokeph #91035 üzenetére

    A TFTben az UD cript fiend sokkal jobb lett (mint a sima játékban volt), olyan volt (ahogy akkor jellemeztem) mint a 400-as FBS-s 2,8GHZ-es P4 VS a 800-as FSB-s HT-s 2,8GHZ-es P4... Akkoriban ez releváns hasonlat volt.
    10000 RPM-es SCSI winyók nekem kimaradtak, de láttam havernál. Gyorsak, hangosak, drágák és forróak voltak, így nem is nagyon tendáltam feléjük.

    Apró fun fact, hogy 2006ban európai elsők voltunk War 3 TFTben, nagyon komolyan nyomtuk, ez megkereséseket is eredményezett, amit akkoriban sajnos nem használtunk ki, pedig így visszagondolva lett volna lóvé ebben. Azért az adott az önbizalomhoz, mikor a hely PC-ben "jó én vagyok akkor egyedül ti meg csomóra" 3V1ben nyertem nem egyszer. Szintén érdekesség, hogy öcsém még ma is War3-azott a reforge-al, én nem vettem már meg, mert kimerült számomra az egész, de ő és a másik két ember akikkel EU elsők lettünk még mai napig nyomják. Ma már nagyon rozsdás vagyok, de a 4v4 volt az erősségünk... 2011-ben még 2v1-et részegen is bemertem vállalni és megtudtam nyerni. így 11 év után beérném egy ellenféllel is ... :D
    Ha lenne rá mód, hogy fusson, visszahúznám magamat szerintem hamar... de így olyan mint az IRL darts, 3+ év nem játszás után most szombaton közepes játékosoktól kaptam ki, akik minden héten játszanak. Süllyedtem is ...

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák