Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foremi

    tag

    Sziasztok!
    Én szeptember 19-én (kedden) rendeltem egy mobiltelefont az amazon.de oldalról. A csomagnál azt írták, hogy 20.-án postázzák. De még a mai napig nem adták fel. 21-étől a "Dispatching soon" jelenik meg. Azóta semmi változás. A készülék Fulfilled by Amazon-os termék, ezért elvileg az Amazonnak kellene postázni.
    A rendelést amazon ajándékkártyával fizettem, melyet le is vont az egyenlegemből, így sikeres volt a fizetés. Elvileg érvényes megrendelést adtam le, emailben visszaigazolást is kaptam erről. Szóval az ajándékkártyával nem lehetett gond.

    A kérdésem, hogy ez normális, hogy ilyen sokára adják fel a terméket?
    Kell-e attól tartanom, hogy végül meg sem kapom, illetve visszamondja az eladó a rendelést?

    Egy időzített akció volt, amikor leadtam a rendelést, így volt 13 euro kedvezmény az árra (amikor beléptem, még kb. 1 óra volt vissza az akcióból, de miután leadtam a rendelést, azonnal befejeződött az akció). Számszerűsítve a 84.99 euro helyett 71.99-et kértek.
    Lehetséges, hogy ezzel van a gond?

    Létezik/létezhet olyan, hogy visszamondják a rendelésem, vagy csak ilyen sok idő, mire szállítanak?
    Ha lassan szállítanak, az nem gond, az viszont nem lenne korrekt, ha ők visszamondanák a rendelést, azaz a saját árajánlatukhoz nem tartanák magukat.
    Ha egy boltban valami akciós, ott sem mondják azt, hogy mégsem tudják odaadni a kiírt árban a terméket...

    Mik a tapasztalatok a "Dispatching soon" üzenetes rendelésekkel kapcsolatban?
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák